سه‌شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱  |  Tuesday, 17 May 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۷۵۷۰
تاریخ انتشار : ۱۴ : ۱۲ - ۲۶ تير ۱۳۹۵
دیباچه: فرید سجادی حسینی که در آخرین فیلم اصغر فرهادی به عنوان بازیگر حضور داشت گفت: 80 درصد از نگارش فیلمنامه مجموعه تلویزیونی «روشنایی های شهر» انجام شده است.

فرید سجادی حسینی بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه اظهار داشت: در حال حاضر نگارش مجموعه تلویزیونی «روشنایی‌های شهر» ادامه دارد و قصد دارم کارگردانی این اثر را خودم بر عهده داشته باشم.

سجادی حسینی که در «فروشنده» آخرین فیلم اصغر فرهادی با شهاب حسینی و ترانه علیدوستی همبازی بود، خاطرنشان کرد: این مجموعه به قلم بنیامین سربندی و مهدی ایوبی نوشته می شود و تا کنون 80 درصد از فیلمنامه این اثر نوشته شده است و ما منتظر پاسخ سازمان برای ساخت این مجموعه تلویزیونی هستیم چرا که طرح «روشنایی های شهر» به سازمان ارائه شده است و یک بار نیز به تصویب سازمان رسیده اما با تغییر مدیران کار تولید این اثر متوقف و متأسفانه به تعویق افتاد که امیدوارم با ساخت آن بتوانیم نظر مخاطبان بسیاری را به خود جلب کنیم.

دیباچه - فرید سجادی حسینی


وی افزود: در حال حاضر منتظر هستیم تا تغییراتی که سازمان برای فیلمنامه این اثر در نظر خواهد گرفت، مشخص شود تا فیلمنامه نویسان این تغییرات را اعمال کنند. «روشنایی های شهر» در حال حاضر عنوان موقت این سریال است که امکان در آینده تغییر کند.

وی افزود: قصه «روشنایی های شهر» در رابطه با پسر جوان دانشجویی است که خیلی تلاش دارد تا اختراعاتی انجام دهد و ایده های نویی که دارد را اجرا کند اما در مقابل واقعیت و دیدن زحماتی که مردم می کشند توان خود را از دست داده و به نوعی دچار یأس می شود.

کارگردان مجموعه تلویزیونی «مهرآباد» افزود: هنوز زمان آن فرا نرسیده که بخواهیم در رابطه با عوامل ساخت این سریال صحبت کنیم اما مثل همیشه مطمئناً علاقه دارم با امیر اسکندری به عنوان طراح گریم و بابک کریمی به عنوان طراح صحنه همکاری کنم که البته این همکاری به شرط وجود شرایط لازم است چرا که اگر کسانی که برای همکاری در این سریال در نظر دارم مشغول کار باشند همکاری ما امکان پذیر نخواهد بود. با توجه به این مسأله که هنوز عوامل ساخت این مجموعه مشخص نشده اند بهتر است درباره عوامل صحبتی نکنم.

این کارگردان خاطرنشان کرد: قصد داریم این اثر را در 30 قسمت 40 دقیقه ای ساخت آن را انجام دهیم اما با توجه به اینکه صدا و سیما و ما به این نتیجه رسیده ایم که مخاطبان با سریال های طولانی تر ارتباط بهتری برقرار می کنند سعی داریم ساخت این سریال را به 50 قسمت برسانیم.

این کارگردان افزود: قصد داریم حتماً پس از صدور مجوز ساخت، پیش تولید «روشنایی های شهر» را بلافاصله آغاز کنیم و حداکثر سه ماه پیش تولید برای ساخت این مجموعه در نظر گرفته ایم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
حجت الاسلام شهاب مرادی در گفت و گو اختصاصی با دیباچه مطرح کرد

استاد " فاطمی نیا "نسخه دوم کسی نبود

۱۲:۰۱  -  ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱
گفت و گو اختصاصی «دیباچه» با "سعید عمرانی" معاون قضایی دادستان کل کشور

هرموضوعی که عفت عمومی را جریحه دار کند، دادستان با قاطعیت وبدون شکایت شکات به آن ورود خواهد کرد

۱۵:۴۶  -  ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
جواد افشار کارگردان سریال «گاندو» در گفتگو با «دیباچه» مطرح کرد:

آنچه تلویزیون نشان می‌دهد از واقعیت‌های زندگی مردم فاصله دارد /  برخی بودجه‌ها بیشتر از  انتظاری است که از تولید سریال‌ها می‌رود

۱۲:۳۸  -  ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱
«گیتی معینی» در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد؛

فیلم‌های کمدی تاثیر گذار هستند نه دلقک بازی / من رادیو را به تلویزیون ترجیح می‌دهم

۱۵:۲۲  -  ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
"علی سرلک"عضو جدید شورای پروانه نمایش با دیباچه مطرح کرد؛

تعرض و طعنه زنی بر ارزش‌های دینی و انقلابی،جدی‌ترین خط قرمز شورای پروانه نمایش می‌شود

۱۲:۴۷  -  ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
گفت و گو تصویری ویژه برنامه «مدیا» با پیمان یوسفی مجری و تهیه کننده «ورزش و مردم»

نظر جالب گزارشگر بازی‌های فوتبال درباره سوژه‌های دَم دستی در سینما / به قول آقای « فراستی » در نیامده!

۱۴:۵۳  -  ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱
پربازدیدها
آخرین اخبار