شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰  |  Saturday, 23 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۷۴۴۴
تاریخ انتشار : ۲۱ : ۱۵ - ۲۵ تير ۱۳۹۵
دیباچه:در هفته‌ای که گذشت سینماهای کشور همچنان به فروش خود ادامه دادند و سالن‌ها با کمترین صندلی‌های خالی فیلم‌ها را نمایش دادند. در این هفته هم مشابه هفته گذشته «بارکد» و «دراکولا» پیشتاز فروش در میان فیلم‌های در حال اکران بودند.محمدرضا صابری (مدیر شرکت نور تابان) در مورد آمار فروش «دخترِ» میرکریمی به دیباچه گفت: «فیلم «دختر» با آمار فروش 570 میلیون تومان در سینماهای تهران و 130 میلیون در سینماهای شهرستان توانست به مجموع فروش 700 میلیون تومان برسد. این فیلم در حال حاضر 44 سالن سینمایی در اختیار دارد.»
علی سرتیپی (مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران) در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی دیباچه درباره فروش فیلم های «دراکولا»، «ایستاده در غبار» و «بارکد» گفت: فیلم سینمایی «دراکولا» در تهران و شهرستان به فروش 2 میلیارد و 50 میلیون تومان دست یافت. این فیلم در تهران 1 میلیارد و 600 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 450 میلیون تومان دست یافته است. این فیلم شب گذشته در اکثر سینماها از جمله کورش، آزادی، زندگی و... فروش فوق العاده داشت.
همچنین فیلم سینمایی «بارکد» در مجموع به فروش 5 میلیارد و 60 میلیون تومان در مجموع تهران و شهرستان رسیده است.
همچنین فیلم «ایستاده در غبار» به فروش 1 میلیارد و 160 میلیون تومان و «رسوایی 2» به فروش 1 میلیارد و 160 میلیون تومان رسید.
احمد مختاری (مدیر پخش دفتر هدایت‌فیلم) درباره فروش «آااادت نمی کنیم» به دیباچه گفت: «فیلم در تهران به فروش 1 میلیارد و 222 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 180 میلیون تومان رسیده است . فیلم در تهران 10 سالن و در شهرستان ها 40 سالن در اختیار دارد که سالن شهرستان‌های فیلم افزایش خواهد یافت. فروش کل فیلم 1 میلیارد و 302 میلیون تومان فروش داشت.»

غلامرضا فرجی (مدیر پخش و بازاریابی حوزه هنری) درباره فروش فیلم «زاپاسِ» برزو نیک‌نژاد گفت: « فیلم «زاپاس» در تهران 500 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 120 میلیون تومان رسید.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
دیباچه گزارش می‌دهد

روایتی از تولد دوباره یک فرهنگ/کشتی قصه به راه افتاد!

۱۳:۰۰  -  ۲۴ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها