چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  Wednesday, 14 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۷۴۳۶
تاریخ انتشار : ۵۵ : ۱۴ - ۲۵ تير ۱۳۹۵
کارگردان انیمیشن پرطرفدار ایرانی در گفت‌وگو با دیباچه:
دیباچه: فواد صفاریان پور گفت:«شکرستان» با عروسک های جدید و خلق فضایی نو همراه با گروهی جدید تولید و ساخته می‌شود.

دیباچه - شکرستان

فواد صفاریان پور درگفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه در رابطه با تولید این مجموعه گفت: در این مجموعه تعداد زیادی از بهترین صداپیشگان و عروسک گردانان مطرح کشور حضور دارند که از گروه عروسک گردان‌ها می‌توان به بنفشه بدیعی سرپرست عروسک گردان‌ها و بنفشه صمدی، نگار شهبازی، محمد لقمانیان، امیر سلطان احمدی اشاره کرد.

وی در رابطه با ویژگی های جدید این مجموعه تلویزیونی اظهار داشت: جنس این عروسک ها اسفنجی است، که نمونه مشابه آنها را در مجموعه های دیگر مانند «شهرموش‌ها»، «کلاه قرمزی» و... دیده‌ایم و انتظار داریم این مجموعه که از اول مردادماه جلوی دوربین می رود بتواند مخاطبان را به سوی خود جلب کند.

این کارگردان ادامه داد: «شکرستان» جدید نسبت به مجموعه های قدیمی مدیای متفاوتی دارد و ما سعی کرده ایم با به روز کردن بسیاری از موارد، مخاطبان بیشتری را برای تماشای این مجموعه جذب نماییم به عنوان نمونه در این مجموعه هریک از کاراکترها دارای ویژگی‌های مختص به خود هستند. به طور کلی شخصیت هایی متفاوت با کاراکترهایی منحصر به فرد در این مجموعه شاهد خواهیم بود. کار سریالی اپیزودیک است که هریک از قسمت ها دارای قصه ای مجزا هستند.

وی افزود: این مجموعه در ۵۰ قسمت ۶۰ دقیقه ای برای پخش در شبکه دوم سیما ساخته می شود اما در صورت امکان به تعداد قسمت های آن خواهیم افزود.

گفتنی است؛ عوامل مجموعه عروسکی «شکرستان» عبارتند از:
تهیه کننده: جواد فرحانی، کارگردان: فواد صفاریان پور، مجری طرح و مدیرتولید: حسین هادیان فرد، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: روزبه سجادی حسینی، طراحان صحنه: بزرگمهرحسین پور، پیمان قانع، طراح و سازنده عروسک ها: بنفشه بدیعی.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰