چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  Wednesday, 14 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۵۶۰۴
تاریخ انتشار : ۱۰ : ۱۱ - ۱۸ تير ۱۳۹۵
لغو تعویق کنسرت بابک جهانبخش به علت ترافیک جاده چالوس
دیباچه: کنسرت بابک جهانبخش در شهرستان رامسر به علت ترافیک شدید شدید در جاده چالوس که قرار بود چهارشنبه 16 تیرماه برگزار شود، پنج‌شنبه 17 تیر برگزار شد.به گزارش خبرنگار موسیقی دیباچه، بابک جهانبخش خواننده و آهنگساز که قرار بود روز چهارشنبه در رامسر کنسرت برگزار کند، به علت دیر حرکت کردن و ترافیک شدید جاده چالوس به مدت 19 ساعت را در ترافیک گذراند که به همین علت کنسرت روز چهارشنبه این خواننده لغو و خریداران بلیت این کنسرت روز پنج‌شنبه به دیدن این کنسرت نشستند.

این هنرمند بابت اتفاقات پیش آمده که سبب لغو کنسرت شد صمیمانه از مردم عذر خواهی کرد. ما می‌توانستیم یک روز قبل حرکت کنیم اما به دلیل ناهماهنگ بودن تهیه کننده برای محل اسکانمان در هتل، مجبور شدیم صبح زود حرکت کنیم و 19 ساعت از روز خود را در ترافیک بگذرانیم که همین موضوع سبب نرسیدن به کنسرت و لغو آن شد.

دیباچه -بابک جهانبخش

خوشبختانه با لطف مسولان استانی این کنسرت به پنج‌شنبه ساعت 18 موکول شد و هنردوستانی که برای این کنسرت در روز چهارشنبه 16تیر بلیت تهیه کرده بودند با یک روز اختلاف پنجشنبه 17تیر به تماشای کنسرت بابک جهانبخش نشستند.

بهتر است تهیه کنندگان و کنسرت‌گزاران که برای چنین کنسرت‌هایی قیمت‌های بلیت نجومی تعیین می‌کنند، کمی به فکر مخاطبان باشند و با کمی پیش‌بینی و هماهنگی بیشتر باعث نشوند اینگونه مسائل برای کنسرت‌ها پیش آمده و مردم سرگردان شوند. این تهیه‌کنندگان وقتی می‌دیدند در تعطیلات مسیر جاده‌ها شلوغ و پرترافیک است، باید حدس می‌زدند که عبور و مرور خواننده و نوازندگان به سختی رخ می‌دهد و به سهولت می‌توانستند کمی زودتر مقدماتن حضور آنها را در رامسر فراهم کنند.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
هشدار سخنگوی سازمان انتقال خون به ستاد مقابله با کرونا در گفت و گو با دیباچه

استمرار قانون منع تردد عبور و مرور در شب، امکان حضور داوطلبین اهدای خون در ماه مبارک رمضان را کاملا محدود می سازد!

۱۴:۵۷  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها