پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰  |  Thursday, 15 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۵۵۳۷
تاریخ انتشار : ۳۲ : ۲۲ - ۱۶ تير ۱۳۹۵
دیباچه: رضا میرکریمی مدیر عامل خانه سینما از انتقال پیکر عباس کیارستمی در روز جمعه به تهران خبر داد.دیباچه-عباس کیارستمی

یه گزارش دیباچه مدیر عامل خانه سینما که برای انجام مراحل اداری انتقال پیکر عباس کیارستمی به پاریس سفر کرده است در گفت و گو با یک نشریه محلی فارسی زبان گفت: اگر مراحل خوب پیش رود، جمعه پیکرشان به ایران انتقال پیدا می کند و یکشنبه مراسم تشییع جنازه است. محل مراسم را هم باید بر اساس نظر فرزندانشان تعیین کنیم.

او درباره تشکیل ستاد بدرقه کیارستمی و سفر خود به پاریس توضیح داد: در خانه سینما تصمیم گرفته شد که من به اتفاق آقای سیف الله صمدیان به اینجا بیاییم تا آنچه که لازم است از اینجا مدیریت شود. همچنین در کنارش همان شب با مشورت خانم بنی اعتماد و آقای اصغر فرهادی و دیگر دوستان و خانم طائر پور و آقای دکتر ایوبی قرارشد که یک ستادی درایران تشکیل شود که در واقع همه دوستان زحمت بکشند و همه این کارها را انجام بدهند و با من هم هماهنگ کردند که در واقع آنچه که مطلوب است و در شان این مراسم است اتفاق بیفتد. من هم اینجا به اتفاق خانم اسکندرفر و آقای صمدیان برای پیگیری کارها آمدیم.کار ویژه ای نکردیم در واقع آنچه که برایمان مهم است این است که خانواده استاد و پسرهای ایشان چه می خواهند و چه حساسیت هایی دارند که ما بر اساس آن برنامه تنظیم کنیم.

عباس کیارستمی سینماگر پر افتخار ایرانی دوشنبه شب گذشته در اثر عارضه آمبولی مغزی در بیمارستانی در شهر پاریس  در 76 سالگی درگذشت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
هشدار سخنگوی سازمان انتقال خون به ستاد مقابله با کرونا در گفت و گو با دیباچه

استمرار قانون منع تردد عبور و مرور در شب، امکان حضور داوطلبین اهدای خون در ماه مبارک رمضان را کاملا محدود می سازد!

۱۴:۵۷  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها