شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰  |  Saturday, 23 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۵۴۴۰
تاریخ انتشار : ۰۴ : ۱۶ - ۱۶ تير ۱۳۹۵
دیباچه: در حالیکه شاهد قیمت‌های نجومی بلیت کنسرت‌ها هستیم، با قیمت پنج هزارتومان می‌شود به صورت آنلاین به تماشای کنسرت حجت اشرف‌زاده نشست.به گزارش خبرنگار موسیقی دیباچه، به مناسبت فرارسیدن ایام عید سعید فطر، سامانه کنسرت آنلاین (حام) برای کنسرت‌ آنلاین خود 50‌درصد تخفیف برقرار کرده است و مخاطبان موسیقی می توانند با پرداخت الکترونیکی مبلغ پنج‌هزار تومان به تماشای کنسرت آنلاین حجت اشرف‌زاده، خواننده قطعه و آلبوم «ماه و ماهی» که سال گذشته بسیار مورد استقبال قرار گرفت بنشینند.

دیباچه - حجت اشرفزاده

ماه گذشته شاهد برگزاری نخستین کنسرت آنلاین با اجرای علیرضا قربانی بودیم که برای شروع 10 هزار نفر از این کنسرت استقبال کردند و حجت اشرف‌زاده دومین خواننده‌ای است که در این طرح شرکت کرده است.

مخاطبان برای تماشای کنسرت آنلاین می‌توانند پس از ورود به سامانه و سایت «حام» ابتدا به سادگی ثبت نام کرده و سپس کنسرت مورد نظر خود را انتخاب کنند. بعد از انتهاب کنسرت مورد نظر، مرحله پرداخت الکترونیکی و خرید بلیت را پشت سر می‌گذرند و سپس می‌توانند کنسرت مورد نظر خود را مشاهده و گوش کنند. مراحل تماشای کنسرت آنلاین در زیر به صورت اینفوگرافی نمایش داده شده است:

دیباچه - اینفوگرافی حام
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
دیباچه گزارش می‌دهد

روایتی از تولد دوباره یک فرهنگ/کشتی قصه به راه افتاد!

۱۳:۰۰  -  ۲۴ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها