چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱  |  Wednesday, 18 May 2022

دیباچه

کد خبر: ۱۴۱۳۴
تاریخ انتشار : ۳۹ : ۱۷ - ۰۹ تير ۱۳۹۵
از «پرتقال‌های کال» صابر ابر تا «یادم تو را فراموش» ژاله صامتی
دیباچه:از امشب نهم تیرماه چهار نمایش در سالن‌های تماشاخانه ایرانشهر با کارگردانی‌ ایمان اسکندری، عامر مسافر آستانه، ژاله صامتی و صابر ابر روی صحنه می‌روند.

دیباچه- ایرانشهر
تئاترها و ایرانشهرش

به گزارش خبرنگار تئاتر دیباچه، دو اثر نمایشی از امروز در تماشاخانه ایرانشهر اجراهای خود را از سر می‌گیرند. همچنین دو نمایش نیز از روز نهم تیرماه؛ اجراهای خود را آغاز می‌کنند.

دیباچه- ایرانشهر (1)
بیرون پشت در
نمایش «بیرون پشت در» نوشته ولفگانگ بورشرت و با کارگردانی ایمان اسکندری که از روز ششم خردادماه اجراهای خود در سالن استاد سمندریان را آغاز کرده بود، از امشب ساعت 21:30 دوباره میزبان مخاطبان می‌شود.
مدت زمان اجرای این نمایش 100 دقیقه است و حمید رحیمی، هادی قضات، پوریا سلطان‌زاده، رزگار خاطری، حمید حبیبی‌فر، مهتاب جورابچی، نعیمه دوستی، علی‌رضا قنبری، فرامرز رمضانیان و مهناز افتاده‌نیا در آن بازی می‌کنند. بهای بلیت این نمایش 30هزار تومان است.

دیباچه- ایرانشهر (2)

صوراسرافیل
اما سالن استاد سمندریان از ششم خردادماه میزبان نمایشی دیگر به نام «صور اسرافیل» ننوشته سیاوش پاکراه و با کارگردانی عامر مسافرآستانه شده بود که این نمایش نیز از ساعت ۱۹:۱۵ امروز و به مدت 70 دقیقه دوباره اجراهای خود را آغاز می‌کند.
فاطمه نقوی، کاظم سیاحی، بهارکاتوزی، مهدی حسینی‌نیا و ایلیا نصرالهی بازیگران این نمایش هستند. بهای بلیت «صور اسرافیل» سی‌هزار تومان است.

دیباچه- ایرانشهر (3)

یادم تورا فراموش
نمایش «یادم تو را فراموش» به نویسندگی پوریا کاکاوند و کارگردانی ژاله صامتی از امشب نهم تیرماه در ساعت 21:30 در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود . مدت‌زمان این نمایش یک ساعت و 20 دقیقه و بهای بلیت آن 30هزار تومان است. در این نمایش فاطمه گودرزی، ژاله صامتی، ایرج سنجری و پژمان جمشیدی بازی می‌کنند و تهیه‌کننده آن ایرج سنجری است.
دیباچه- ایرانشهر (4)

پرتقال‌های کال در چنته صابر ابر!

اما صابر ابر بازیگر سینما هم این روزها قرار است تئاتر کارگردانی کند و ظاهرا این تئاتر آماده شده است و از امشب ساعت 19:15 در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود و تا روز جمعه 15 مرداد اجراهای آن ادامه خواهد داشت. نویسنده این کار سینا آذین و تهیه‌کننده آن مهرداد بهاء‌الدینی است و بازیگران این نمایش به ترتیب حروف الفبا عبارتند از مرضیه بدرقه، پانته‌آ پناهی‌ها، ستاره پسیانی مهمان از گروه تئاتر بازی، سعید چنگیزیان، لیلی رشیدی، الهام کردا، مهدی کوشکی، بهاره مصدقیان. بهای بلیت این نمایش 35هزار تومان و مدت‌زمان اجرای آن یک ساعت و 30 دقیقه است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
حجت الاسلام شهاب مرادی در گفت و گو اختصاصی با دیباچه مطرح کرد

استاد " فاطمی نیا "نسخه دوم کسی نبود

۱۲:۰۱  -  ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱
گفت و گو اختصاصی «دیباچه» با "سعید عمرانی" معاون قضایی دادستان کل کشور

هرموضوعی که عفت عمومی را جریحه دار کند، دادستان با قاطعیت وبدون شکایت شکات به آن ورود خواهد کرد

۱۵:۴۶  -  ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
جواد افشار کارگردان سریال «گاندو» در گفتگو با «دیباچه» مطرح کرد:

آنچه تلویزیون نشان می‌دهد از واقعیت‌های زندگی مردم فاصله دارد /  برخی بودجه‌ها بیشتر از  انتظاری است که از تولید سریال‌ها می‌رود

۱۲:۳۸  -  ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱
«گیتی معینی» در گفت و گو با دیباچه مطرح کرد؛

فیلم‌های کمدی تاثیر گذار هستند نه دلقک بازی / من رادیو را به تلویزیون ترجیح می‌دهم

۱۵:۲۲  -  ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
"علی سرلک"عضو جدید شورای پروانه نمایش با دیباچه مطرح کرد؛

تعرض و طعنه زنی بر ارزش‌های دینی و انقلابی،جدی‌ترین خط قرمز شورای پروانه نمایش می‌شود

۱۲:۴۷  -  ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
گفت و گو تصویری ویژه برنامه «مدیا» با پیمان یوسفی مجری و تهیه کننده «ورزش و مردم»

نظر جالب گزارشگر بازی‌های فوتبال درباره سوژه‌های دَم دستی در سینما / به قول آقای « فراستی » در نیامده!

۱۴:۵۳  -  ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها