شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰  |  Saturday, 23 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۳۴۱۴
تاریخ انتشار : ۰۰ : ۱۱ - ۰۶ تير ۱۳۹۵
تغییرات مدیریتی در صداوسیما ، چه کسی ، کجا و چرا ؟
تغییرات مدیریتی در صدا وسیما که در برهه ای روی دور سرعت قرار داشت ، مدتی متوقف شد و اکنون چند روزی است که مجدد نظرها را به خود جلب کرده است.دیباچه-صدا و سیما

براساس شنیده های خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه ، چندروز گذشته خبرهایی از انتخاب لاله افتخاری به عنوان مدیر شبکه قرآن سیما در فضای مجازی منتشر شد که در دیداری که با وی درنمایشگاه قرآن حاصل شد ، وی صحبت برای تصاحب این پست مدیریتی را تکذیب نکرد ؛ اما گفت هنوز از صدا وسیما در این خصوص صحبتی با من نشده است .

براساس زمزمه هایی که در رسانه ملی در خصوص انتخاب لاله افتخاری برای سمت مدیریت شبکه قرآن شنیده می شود نگرانی ها برسر این است که آیا وی که سابقه ای در رسانه ملی نداشته می تواند سکان یک شبکه تخصصی با آنتن بین المللی را داشته باشد ؟

در پی گمانه زنی های اخیر و شنیده های خبرنگار رادیو و تلویزیون دیباچه  حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم که پیش از این با حکم دکتر سرافراز رییس سابق صدا و سیما به معاونت امور مجلس و استان های صدا و سیمای جمهوری اسلامی منصوب شده بود و احتمالا به زودی باید حکم بازنشستگی اش را دریافت کند  به عنوان قائم مقام علی عسگری به کار خود ادامه می دهد.

بر اساس همین شنیده ها نام آقایان  لطف الله سیاهکلی معاون سابق رسانه‌های نوین و مجازی صدا و سیمای کشور که در جریان انتخابات مجلس دهم به عنوان کاندیدا و گزینه دوم اصولگرایان در قزوین مطرح بود به عنوان معاون فنی صدا وسیما و همچنین  حجت‌الاسلام سعید شاه‌آبادی در سمت معاون امور استانها بر سرزبان ها افتاده ، اما هنوز هیچ حکمی از سوی رئیس رسانه ملی صادر نشده است .

گفتنی است در صورت تغییر مدیر شبکه قرآن سیما ،  لاله افتخاری به عنوان اولین خانم در سمت مدیر یک شبکه تلویزیونی رسانه ملی و پنجمین مدیر این شبکه در مدت پنج سال اخیر خواهد بود . که براساس نظر کارشناسان این تعداد تغییر مدیریتی در سطح یک شبکه ، بی ثباتی در اجرای سیاست های این شبکه را به همراه خواهد داشت .
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
نادر فلاح در گفتگو با دیباچه از چالش‌های نقش خود می‌گوید

خانه تئاتر با خانه سینما تعامل داشته باشند و بگویند حتما از بچه های تئاتر برای نقش ها در فیلم ها استفاده کنند!

۱۱:۰۷  -  ۲۹ مهر ۱۴۰۰
دیباچه گزارش می‌دهد

روایتی از تولد دوباره یک فرهنگ/کشتی قصه به راه افتاد!

۱۳:۰۰  -  ۲۴ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها