چهارشنبه ۲۵ فروردين ۱۴۰۰  |  Wednesday, 14 April 2021

دیباچه

کد خبر: ۱۳۲۳۸
تاریخ انتشار : ۴۵ : ۲۱ - ۰۴ تير ۱۳۹۵

￿مراسم احیای شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در امامزاده صالح که قرار بود توسط شبکه قرآن سیما پوشش تصویری داده شود با تغییر برنامه روبرو شد .
￿ .برنامه چشمه سار هدایت شبکه قرآن سیما که قرار بود مراسم احیای شب نوزدهم ماه مبارک رمضان حرم امامزاده صالح ( ع) را پوشش دهد ، ظهر امروز واحد سیار خود را کنسل و قرار است ازمراسم حرم عبدالعظیم حسنی ( ع) و سیمای مرکز ساری را روی دیباچه-آخر هفته با تلویزیون


آنتن ببرد .
امیر افشار فتوحی تهیه کننده برنامه چشمه سارهدایت با اعلام خبر فوق به خبرنگار رادیو تلویزیون دیباچه گفت : این تغییر برنامه یکباره صورت گرفت و قرار شد دعای جوشن کبیر که توسط آقایان غلامرضازاده و زین العابدین در حرم عبدالعظیم حسنی ( ع ) اجرا می شود را پوشش تصویری بدهیم و با پایان دعای جوشن کبیر به ساری رفته و سخنرانی و مراسم احیای شب نوزدهم که توسط آیت الله سیداحمدخاتمی برگزار می شود را به روی آنتن خواهیم برد.
وی درباره این که چرا برنامه تغییر کرده و پوشش تصویری امامزاده صالح ( ع ) کنسل شد گفت : از ابتدا قرار بود دعای جوشن کبیر از حرم عبدالعظیم حسنی ( ع ) پخش شود و سخنرانی آیت الله سید احمد خاتمی نیز بر اساس تیزرهایی که شورایعالی معارف سازمان صداوسیما از شبکه ها پخش کرد قرار بود در حرم امامزاده صالح (ع) انجام شود ، اما شب گذشته متوجه شدیم ایشان ساری هستند و اصلا بنا نبوده شب اول در تهران باشند .
افشار که این اشتباه را متوجه کسی نمی داند معتقد است فقط تراکم برنامه های این شب ها منجر به خطای انسانی شده که با این حجم کاری بالا و تنظیم کنداکتور برای پوشش تصویری اکثر مراسمها در سطح کشور در بعضی مواقع جایز است و به همین دلیل بدون هیچ مکثی و با کمک مدیران سازمان برنامه تغییر کرد و باهماهنگی و مساعدت همکارانمان در مرکز ساری شرایط فراهم شد تا مراسم احیای شب نوزدهم را از ساری پوشش تصویری دهیم .
وی درباره این سئوال که در روز تعطیل این هماهنگی ها مشکل نبود ، گفت : روز تعطیل برای ما وهمکارانمان مفهومی ندارد و همه در تلاش هستیم تا شرایطی مناسب در جهت رضایت مخاطب روزه دار ایجاد کنیم .
این تهیه کننده با تاکید بر این که دربرابروظیفه دینی و کاری و همچنین رسالتی که در ایجاد رضایت مخاطب بردوشمان است، خستگی مفهومی ندارد اذعان داشت : باتوجه به تغییراتی که امروز در برنامه ما به لحاظ لوکیشن ایجاد شد ،ما آماده هستیم تا ان شالله از ساعت ۲۲:۳۰ با دعای جوشن کبیر ازحرم عبدالعظیم ( ع ) برنامه چشمه سار هدایت را آغاز کنیم که حدود ۱۱۵ دقیقه خواهد بود وحدودا ساعت ۲۵دقیقه بامداد به پایان می رسد و از ساعت ۳۰ دقیقه بامداد تا ساعت ۱:۵۵ دقیقه سخنرانی آیت الله خاتمی و مراسم قرآن به سر را از مرکز ساری روی آنتن می بریم .
گفتنی است برنامه چشمه سارهدایت ویژه برنامه ای از گروه محافل ومناسبت های شبکه قرآن است ک به مناسبتهای مختلف به روی آنتن می رود . این برنامه علاوه برامشب ،شبهای احیای ۲۱ و ۲۳ ماه مبارک رمضان ره از مسجد مقدس جمکران پوشش خواهد داد و همچنین ویژه برنامه ای نیز در روز ۲۱ ماه مبارک رمضان به مناسبت شهادت امام شیعیان حضرت علی ( ع ) از ساعت ۱۰:۱۵ تا ۱۲:۴۵ به روی آنتن شبکه قرآن می برد .

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
هشدار سخنگوی سازمان انتقال خون به ستاد مقابله با کرونا در گفت و گو با دیباچه

استمرار قانون منع تردد عبور و مرور در شب، امکان حضور داوطلبین اهدای خون در ماه مبارک رمضان را کاملا محدود می سازد!

۱۴:۵۷  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
در کارگاه مجازی زبان و ادبیات فارسی مطرح شد

زبان و ادبیات فارسی بیش از ۸۰۰ سال زبان و ادبیات رسمی و دیوانی هندوستان بوده است!

۱۳:۴۱  -  ۲۳ فروردين ۱۴۰۰
گفت و گو صمیمی دیباچه با « صهبا شرافتی » بازیگر نقش روناک در سریال « نون خ »

کاراکتر « روناک» شبیه شخصیت خودم است! | هر حرفی جایی دارد ،اگر موقعیت‌ها اشتباه گرفته شود عصبانی می­ شوم!

۱۱:۵۳  -  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

« کرونا » خانه سینما را تعطیل کرد!

۱۳:۴۴  -  ۲۲ فروردين ۱۴۰۰
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها