يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹  |  Sunday, 17 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۹۸۵۲
تاریخ انتشار : ۱۶ : ۱۰ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۵
اصغر خلیلی؛ نویسنده و کارگردان نمایش «راپورت‌های شبانه دکتر مصدق»، این اثر را به تهیه‌کنندگی محمدرضا منصوری از 20 تیر ماه به روی صحنه می‌برد.فرهاد آییش

دیباچه:

اصغر خلیلی؛ نویسنده و کارگردان نمایش «راپورت‌های شبانه دکتر مصدق»، این اثر را به تهیه‌کنندگی محمدرضا منصوری از 20 تیر ماه به روی صحنه می‌برد.

به گزارش خبرگزاری دیباچه؛ به نقل از روابط‌عمومی نمایش، حضور فرهاد آییش، ایرج راد، خسرو احمدی، رضا بهبودی، نرگس محمدی و رویا میرعلمی در این نمایش قطعی شده است.

خسرو احمدی

«راپورت‌های شبانه دکتر مصدق» مستندی تاریخی است که از 28 مرداد؛ وقوع کودتا آغاز و تا مرگ دکتر مصدق ادامه دارد و در چهار مرحله زندگی این چهره سیاسی را به تصویر می‌کشد. نگارش و پژوهش آن یک سال به طول انجامیده و  از منظر اجتماعی به تاثیر رسانه‌ها می‌پردازد؛ اصغر خلیلی برای نگارش این اثر با کسانی که در دوره مصدق حضور داشتند و یا با او ارتباطی داشته‌اند، گفت‌وگو کرده است.

همچنین از دیگر عوامل این نمایش می توان به حیدر رضایی؛ مدیر تولید و دستیار اول کارگردان، بهزاد بابایی؛ مدیر صحنه، مهلا پاک‌دامن؛ منشی صحنه، شیوا دیناروند؛ دستیار کارگردان، علی تهرانچی؛ طراح صحنه، مهدی آشنا و فهیمه حکمت‌اندیش؛ عکاس و سارا حدادی؛ مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی اشاره کرد .

این اثر با حدود 62 بازیگر در تیر ماه در تالار وحدت میزبان علاقه مندان خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹