دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹  |  Monday, 18 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۹۸۱۵
تاریخ انتشار : ۳۳ : ۱۰ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۵
نمایش «سرگذشت دردناک شان پالمر» به کارگردانی سعید زکی‌زاده روز شنبه؛ 22 خرداد یک اجرای ویژه برای هنرمندان و منتقدان انجام می‌دهد.

دیباچه- سرگذشت دردناک شان پالمر اصل

دیباچه:

نمایش «سرگذشت دردناک شان پالمر» به کارگردانی سعید زکی‌زاده روز شنبه؛ 22 خرداد، ساعت 20:30 ویژه برای هنرمندان و منتقدان روی صحنه می‌رود.

به گزارش دیباچه: در این نمایش که ابتدای هفته جاری با حضور قاسم زارع ، کیوان نخعی و جمعی از هنرمندان و خبرنگاران تئاتر در سالن انتظامی خانه هنرمندان ایران افتتاح شد، بازیگرانی همچون بازی امیر رنجبران، امین محمودی و عدنان فراهانی ایفای نقش می‌کنند.

«سرگذشت دردناک شان پالمر» که یک پرونده جنایی را روی صحنه نمایان می‌کند، فضایی خشونت‌بار از جامعه‌ای اروپایی را بررسی می‌کند.

در این گروه محمدرضا زکی‌زاده‌ابیانه به عنوان تهیه‌کننده، وحید رنجبر به عنوان مشاور کارگردان، متین خاکپور به عنوان مدیر اجرایی و آیدا پالیزگر به عنوان دستیار کارگردان و برنامه‌ریز حضور دارند.

طراحی صحنه و ساخت دکور بر عهده مرتضی روستا، طراحی و اجرای نقاشی دیوار بر عهده سینا آبسالان، طراحی لباس بر عهده ماهرخ سلیمانی‌پور، موسیقی و طراحی افکت صوتی نریمان علی‌اکبری و طراحی نور همایون حجت است.

از دیگر عوامل این نمایش، می‌توان به یگانه کوشکی‌باغی؛ منشی صحنه، مونا پورمحمدی و ستاره حداد؛ مدیران صحنه، دوخت لباس؛ رزیتا خانیان و ماهرخ سلیمانی‌پور، عکاس؛ کیان‌دخت عباس‌آبادی، تبلیغات مجازی؛ نوید آغاز، طراحی گرافیک استودیو 45، ساخت تیزر؛ عدنان فراهانی و امین محمودی هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹