سه‌شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۹  |  Tuesday, 26 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۹۷۸۸
تاریخ انتشار : ۴۵ : ۰۸ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۵
نمایش «هفت هشتم» به نویسندگی سیروس همتی و کارگردانی حمید اصغری‌تتماج و علی برجی از 24 خردادماه در خانه نمایش روی صحنه می‌رود.دیباچه-هفت هشتم اصل

دیباچه:

نمایش «هفت هشتم» به نویسندگی سیروس همتی و کارگردانی حمید اصغری‌تتماج و علی برجی از 24 خردادماه در خانه نمایش روی صحنه می‌رود.

به گزارش دیباچه: نمایش «هفت هشتم» که  پیش‌تر در دومین سوگواره نمایشی و آیین‌های مذهبی خمسه اجرا شد و مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت، روایت‌گر داستان کدخدای روستایی است که وسوسه می‌شود با آزار و اذیت امام رضا، از مامون اشرفی پاداش بگیرد. او به پیشنهاد یکی از زنان خود پسرش را کفن‌پوش کرده و از آن حضرت می‌خواهد که برای پسرش نماز میت بخواند. امام می‌پذیرند و نماز خوانده می‌شود اما ...

دراین نمایش علی برجی، سعید بصری، نساء ساری‌اصلانی، مژده گیوه‌کی، سارا خسروی، سپیده نصیری، فاطمه الطافی و وحیده نظری به‌عنوان بازیگر، فرید آندستا به عنوان آهنگ‌ساز و لیلا یوسفی‌راد طراح گریم حضور دارند.

نمایش «هفت هشتم» به کارگردانی علی برجی و حمید اصغری‌تتماج از 24 خردادماه ساعت 19 به مدت 60 دقیقه در خانه نمایش اداره تئاتر، میزبان علاقه‌مندان به هنر تئاتر می‌شود.

 

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹