يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹  |  Sunday, 24 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۹۶۳۴
تاریخ انتشار : ۳۱ : ۰۹ - ۱۸ خرداد ۱۳۹۵
مجموعه ترکیبی طنز دورهمی که از ابتدای سال جدید از شبکه نسیم پخش می شود؛ در ماه مبارک رمضان در ساعات قبلی روی آنتن می رود.دیباچه:

سازندگان این مجموعه به احترام تماشاگران روزه دار، ساعت ضبط برنامه را در این ایام به بعد از افطار تغییر داده اند.

اما زمان پخش این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی مشترک هاشم رضایت و حمید رحیمی نادی در ایام ماه مبارک رمضان تغییری نمی کند و در همان ساعت همیشگی روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.

دیباچه-دورهمی


از میان بازیگران، امیرمهدی ژوله و شقایق دهقان از گروه جدا شده اند و سایر بازیگران یعنی سیامک انصاری، الیکا عبدالرزاقی، مهران رنجبر و محمد نادری همچنان در مجموعه حضور دارند و در روزهای آتی چند بازیگر جدید نیز به مجموعه اضافه خواهد شد.

مجموعه دورهمی پنجشنبه شب ها ساعت ٢١ و جمعه و شنبه شب ها ساعت ٢٣ روی آنتن شبکه نسیم می رود.

عوامل اصلی این پروژه عبارتند از کارگردان؛ مهران مدیری، تهیه کنندگان؛ هاشم رضایت، حمید رحیمی نادی، طراح صحنه؛ مهدی هاشمی، طراح لباس؛ پیام حسین سوری، طراح گریم: ایمان امیدواری و گروه نویسندگان شامل امیرمهدی ژوله، امیر وفایی، سعید هوشیار، الهه زارع نژاد، زهرا افشار، احسان ابراهیمی، هدی ایزدی و فاطمه راست گفتار.

مجموعه دورهمی که مهران مدیری به عنوان یکی از چهره های شناخته شده عرصه طنز تلویزیون از ابتدا وظیفه اجرای آن را برعهده داشت؛ سوالاتی را درمورد تقلیدی بودن آن از برنامه هندی شب های کمدی با اجرای کیپل شارما هنرپیشه و کمدین 36 ساله در ابتدا در اذهان مخاطبان و کارشناسان پدید آورد. این شباهت بیش از هر عنصر دیگری در حوزه دکورهای دو برنامه مطرح بود.

ایرنا نوشت: اما از دکورهای مشابه که بگذریم محتوای این دو برنامه فقط در یک بخش یعنی قسمتی که میزبان یکی از هنرمندان جامعه می شود، شبیه است. دورهمی غیر از این بخش شامل آیتم های نمایشی نیز هست که در برابر شمار پرتعداد حضار در استودیو اجرا می کنند و مطابق دیگر برنامه های ترکیبی مهران مدیری شامل قسمتی است که خود او با زبان طنز به معضلات اجتماعی اشاره می کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹