دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹  |  Monday, 08 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۹۲۹۵
تاریخ انتشار : ۳۳ : ۰۷ - ۱۷ خرداد ۱۳۹۵

بهترین بازیگر مرد شصت و نهمین فستیوال کن امسالِ خود را با «لابی» آغاز کرد. شهاب حسینی با نقش‌آفرینی در جدیدترین فیلم محمد پرویزی ضمن بازیگری در یکی از نقش‌های اصلی این اثر، در کنار کارگردان در چینش بازیگران این اثر نقش بسزایی دارد .

دیباچه:

از دیگر خبرهای قابل تامل دراین فیلم ،حضور «مهسا همتی» یکی از روزنامه نگاران و مشاوران رسانه‌ای سال‌های اخیر سینما در جایگاه یکی از بازیگران این اثر سینمایی است.

شهاب حسینی بازیگر صاحب نام سینمای ایران که به تازگی بخاطر نقش‌آفرینی در فیلم سینمایی «فروشنده‌« به کارگردانی اصغر فرهادی موفق به دریافت جایزه نخل طلای بهترین بازیگر مرد در شصت و نهمین فستیوال کن شده است در «لابی» محمد پرویزی در کنار آرمان درویش و هستی مهدوی که با آنها تجربه نقش‌آفرینی در فیلم سینمایی «چهارشنبه‌» را داشته بار دیگر همبازی خواهد بود.
دیباچه-شهاب حسینی
از پیمان معادی به عنوان دیگر بازیگر این اثر نام برده می‌شود که وی تلویحا جواب مثبت به بازی در لابی‌ داده است ولی هنوز حضور وی در این فیلم قطعی نشده است.


شنیده‌ها حاکی از این است که انتخاب بازیگران «لابی ‌» به شهاب حسینی سپرده شده است که اگر این مسئله صحت داشته باشد در نوع خود قابل توجه است و بیشتر ذهن‌ها را به این سمت می‌برد که دریافت نخل طلای کن به این بازیگر موجب شده است که حالا خیلی از فیلمسازان فضای بیشتری به وی برای ساخت آثار خود دهند.

برنا نوشت: محمد پرویزی پیش از این فیلم سینمایی «سمفونی تولد» را ساخته بود و حالا پیش‌تولید جدیدترین فیلم خود را آغاز کرده است و برای شروع پروسه تولید، منتظر صدور پروانه ساخت برای این سناریو است. در مجموع خیلی از منتقدان و علاقه‌مندان به سینما مشتاق هستند که بعد از دریافت جایزه نخل طلای شهاب حسینی به تماشا دیگر آثار وی بنشینند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹