يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹  |  Sunday, 24 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۹۲۳۳
تاریخ انتشار : ۱۱ : ۰۵ - ۱۷ خرداد ۱۳۹۵
وحید اسلامی نویسنده و کارگردان سینما از انجام توافق اولیه برای ساخت فیلم سینمایی «دروازه دولاب» با موضوع اعتیاد خبر داد.دیباچه:

وحید اسلامی با به پایان رساندن نگارش فیلمنامه «دروازه دولاب» به زودی کارگردانی این فیلم سینمایی را آغاز خواهد کرد. وی با اعلام این خبر از توافق اولیه با داریوش باباییان برای ارائه طرح خود برای گرفتن پروانه ساخت خبر داد و گفت: در صحبت هایی که با آقای باباییان داشتیم، قرار است ایشان تهیه کنندگی این فیلم را برعهده بگیرند و طرح برای گرفتن پروانه و مجوز ساخت ارائه شود.

دیباچه-وحید اسلامی


وی درباره داستان این اثر سینمایی توضیح داد: «دروازه دولاب» داستان دو جوان به نام های شاپور و برات است که مواد مخدر معتادان منطقه دروازه دولاب را تامین می کنند و به قول خودشان از همه جنس ها از شیشه‌جات تا شیره جات را دارند. اما بیشتر موادشان ناخالصی دارد و تقلبی است و به همین دلیل معتادان منطقه و نیروهای پلیس به دنبال این دو هستند و در واقع قصه حول محور این جست و جوها و تعقیب و گریزها می گردد.

این نویسنده در پاسخ به این که آیا بازیگران فیلم هم مشخص شده اند بیان کرد: نه هنوز به بازیگر خاصی فکر نکرده ام و منتظر تصویب طرح باید بمانیم. اما پیش از این توافق جدید، بخشی از مراحل پیش تولید این اثر با تهیه کنندگی حسن دادخواه پیش رفته بود که متوقف شد. آن زمان قرار بود یکی از نقش های اصلی را رضا عطاران بازی کند.

پانا نوشت: گفتنی است وحید اسلامی منتقد و نویسنده سینما آثاری چون «مرثیه یک رویا»، «رولت ایرانی» و «درخت رویاها» را در پرونده کاری دارد و فیلمنامه «عروس تهران» را نیز نوشته است. وی پیش از این همچنین نویسندگی و کارگردانی فلیلم «دزدان خیابان جردن» را رعهده داشت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹