دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹  |  Monday, 18 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۹۲۰۶
تاریخ انتشار : ۵۶ : ۱۱ - ۱۶ خرداد ۱۳۹۵
عموهای فیتیله‌ای با برنامه «جشن فرشته‌ها» هر روز به مدت نود دقیقه از شبکه یک سیما مهمان خانه‌ها می‌شود.

دیباچه:

علیرضا آقایی تهیه کننده برنامه های تلویزیونی درخصوص ویژه برنامه «جشن فرشته ها» بیان کرد: «جشن فرشته ها» عنوان برنامه ای است که از سه‌شنبه اول ماه رمضان به مدت 90 دقیقه از شبکه یک سیما پخش می شود.

وی در ادامه بیان کرد: این برنامه با همکاری شهرداری منطقه دوازده  تهران در بوستان زندگی محله شوش، با حضور عموهای فیتیله ای و عموم دست اندرکاران ژانر کودک از ساعت 21 تا 24 برگزار می شود.

تهیه‌کننده «هفت سین رو بچین» اظهار داشت: این برنامه جشنی ویژه کودکان است که در آن عموم کسانی که در زمینه برنامه‌سازی کودک فعال هستند، به شکل مهمان و یا در بخش‌های مختلف جشن حضور پیدا می‌کنند. همچنین عموهای فیتیله‌ای با آیتم «فیتیله‌ محبت» که پیش از این توانست بازخورد مثبتی داشته باشد، با رویکرد مسئولیت اجتماعی در فضاهای مختلف در برنامه حضور دارند.

دیباچه-فیتیله


وی خاطرنشان کرد: «جشن فرشته ها» برنامه‌ای شاد و کودکانه است که با رنگ و بوی ماه رمضان به مخاطبان ارائه می‌شود. از جمله مهمان هایی که در «جشن فرشته ها» شرکت دارند، می توان به مهرداد نظام آبادی (عمو مهرداد)، گروه رنگین کمان، خاله رویا و عمو مهربون، هنرپیشه‌های مجموعه های تلویزیونی کودک، دوبلور های انیمیشن و نویسندگان و شعرای کودک اشاره کرد.

آقایی افزود: یکی از ویژگی‌های بارز این برنامه حضور بچه‌هایی است که در زمینه‌های مختلف فعالیت دارند، به طور مثال در زمینه‌هایی مانند ورزش، فرهنگ و غیره. مهمان‌هایی هم از رده سنی کودک و نوجوان داریم. به علاوه پرده‌خوانی و شاهنامه‌خوانی نیز از دیگر بخش‌های این برنامه است.

وی عنوان کرد: آهنگسازی تیتراژ «جشن فرشته‌ها» بر عهده دکتر چراغعلی بوده و عمو های فیتیله‌ای آن را اجرا کرده‌اند. آزاده فرهنگیان شاعر تیتراژ بوده است.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: آقایی در پایان تصریح کرد: هنگامی که از ماه رمضان صحبت می کنیم، جدا از مناسبت‌های مذهبی این ماه شاهد اتفاقات خجسته‌ای هستیم. ما قصد داریم در این برنامه این اتفاقات مبارک و شاد را برای کودکان تداعی کرده و منطبق با سلیقه آنها کار کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹