يکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹  |  Sunday, 24 January 2021

دیباچه

کد خبر: ۹۰۷۳
تاریخ انتشار : ۰۷ : ۰۸ - ۱۶ خرداد ۱۳۹۵
نمایش «روزهای بی‌باران» به کارگردانی امین بهروزی از هفده خرداد در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه می‌رود.

دیباچه:

امین بهروزی کارگردان با اشاره به اجرای نمایش «روزهای بی‌باران» از هفده خرداد در سالن سایه تئاترشهر گفت: نمایش «روزهای بی‌باران» را قبلاً در بخش تولیدات تازه‌های تئاتر ایران در جشنواره فجر اجرا کردیم. در واقع طرح و ایده نگارش این نمایشنامه از دو سال و نیم پیش آغاز شد. البته تغییراتی از اجرای جشنواره تا الان هم ایجاد شده و به نوعی نمایشنامه به روز شده است.

وی ادامه داد: این نمایش درباره عشق و جای خالی آن در زندگی آدم‌هاست. تلاش شده در این اثر نمایشی، نگاهی انسانی به روابط عاطفی و پیچیده انسان‌ها در ایران امروز داشته باشیم و «روزهای بی‌باران» از فضای رئالیستی برخوردار است.

دیباچه-روزهای بی باران


بهروزی افزود: قبل از اجرا ما بر روی ۱۲۰ تماشاگر حساب باز کرده بودیم اما سالن سایه در حالت دو سویه ۸۰ صندلی و در حالت یک سویه تنها ۲۰ صندلی دارد و دکور نمایش هم به گونه ای است که باید یک سویه اجرا کنیم، به همین خاطر مجبور شدیم با هزینه خودمان چند ردیف جایگاه اضافه کنیم.

بهروزی درباره دکور متفاوت اثرش گفت: نمایش روایت عاشقانه‌ای را به تصویر می کشد و تقریبا در فضای خالی اجرا می شود و خاص بودن دکور باعث شده که به جایگاه تماشاگر اضافه کنیم.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: گفتنی است؛ نمایش «روزهای بی‌باران» به کارگردانی امین بهروزی از هفده خرداد در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه می‌رود. همچنین سجاد افشاریان، وحید آقاپور، نازنین احمدی، سوگل خلیق بازیگران این اثر نمایشی هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹