شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲  |  Saturday, 02 March 2024

دیباچه

کد خبر: ۸۶۹۴
تاریخ انتشار : ۴۵ : ۰۹ - ۱۲ خرداد ۱۳۹۵
شبكه راديويي سلامت، همزمان با سالروز رحلت حضرت امام خميني (ره) روزهاي پنجشنبه و جمعه، 13 و 14 خرداد ماه، در برنامه هاي خود به موضوعاتي همچون معرفي و ترويج انديشه هاي حضرت امام، الگو برداری از ساده زیستی حضرت امام (ره) و ... مي پردازد.دیباچه:
شبكه راديويي سلامت، همزمان با سالروز رحلت حضرت امام خميني (ره) روزهاي پنجشنبه و جمعه، 13 و 14 خرداد ماه، در برنامه هاي خود به موضوعاتي همچون معرفي و ترويج انديشه هاي حضرت امام، الگو برداری از ساده زیستی حضرت امام (ره) و ... مي پردازد.
به گزارش دیباچه به نقل از روابط عمومي راديو سلامت، ويژه برنامه هاي سالروز رحلت حضرت امام خميني (ره) شبكه راديويي سلامت در روزهاي پنجشنبه و جمعه 13 و 14 خرداد ماه، به شرح زير است:
برنامه «عصرتون سلامت» كاري از گروه تغذیه، پنجشنبه ـ 13 خرداد، از ساعت 17، به بررسي ويژگي هاي شخصيتي حضرت امام خميني (ره) و معرفي و ترويج انديشه هاي حضرت امام(ره) مي پردازد.
برنامه «پشت پلک صبح» كاري از گروه تغذیه، بامداد جمعه ـ 14 خرداد، از 30 دقيقه بامداد با حضور دكتر محمد فرنقي زاد، مشاور خانواده؛ دكتر منصور رياضي، دكتراي تغذيه؛ دكتر باطني،عضو تيم پزشكي امام راحل(ره) در دوران بيماري ايشان؛ اسد الله طاهر رضي،كارشناس مذهبي؛ و حجت الاسلام غياث، كارشناس مذهبي به موضوعاتي همچون سبك زندگي و الگو گرفتن از زندگي امام خميني(ره) و معرفي و ترويج انديشه هاي حضرت امام(ره) خواهد پرداخت.
برنامه «نقطه سر خط» كاري از گروه اجتماعی جمعه ـ 14 خرداد، از ساعت 8 ، با حضور دکتر حسين اعرابی، روانشناس و حجت الاسلام دکتر محمد حسن توانایی،کارشناس مذهبی با موضوع الگو برداری از ساده زیستی حضرت امام (ره) به اين پرسش كه شما به عنوان یکی از محبان امام ( ره ) تا چه اندازه به ساده زیستی اهمیت می دهید و این اصل را رعایت می کنید؟، پاسخ مي دهد.
برنامه «کوچه سلامت پلاک 102» كاري از گروه تغذیه، جمعه ـ 14 خرداد، از ساعت 10:10، با حضور دکتر صفوی، متخصص تغذيه و دکتر حميدرضا بابامرادی، روانشناس به موضوع مهربانی و مهرورزی، و معرفي و ترويج انديشه هاي حضرت امام (ره) مي پردازد.
برنامه «رسانه و سلامت» كاري از گروه اجتماعی، جمعه ـ 14 خرداد، از ساعت 15، با حضور علي اصغر تركاشوند، پژوهشگر مركز پژوهش هاي سازمان صدا و سيما در حوزه رسانه به معرفي و ترويج انديشه هاي حضرت امام(ره) اختصاص دارد.
برنامه «بفرمایید سیب» كاري از گروه تغذیه، جمعه ـ 14 خرداد، از ساعت 17، با حضور دکتر صفوی، متخصص تغذیه؛ دکتر مينا پورفرخ، روانشناس؛ و دکتر عبدخدایی، دبير كل جمعيت فدائيان اسلام به موضوع یاد و خاطره، و معرفي و ترويج انديشه هاي حضرت امام(ره) خواهد پرداخت.
يادآور مي شود، برنامه هاي شبكه راديويي سلامت از موج اف.ام رديف 102 مگاهرتز تقديم شنوندگان صداي دانش، نشاط و آرامش مي شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
صحبت های صریح آرمین رحیمیان، بازیگر و فیلمساز خوش آتیه ی سینمای ایران در گفتگو با ویژه برنامه مدیا

قشر متوسط در حال از بین رفتن است / پدرم با حقوق کارمندی برادرهایش را داماد کرد، اما امروز یک کارمند، با نشان ندادن دست تنگی‌اش، شاهکار کرده است!

۱۳:۴۱  -  ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
متفاوت‌ترین گفتگوی ملیکا شریفی نیا در مصاحبه با ویژه برنامه ویدئویی «مدیا»

از استرس‌های شبانه سر پروژه «پروین» تا حواشی بامزه برنامه «کودک شو»!

۱۳:۳۳  -  ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با دبیر بخش بین الملل جشنواره مد و لباس فجر

بین الملل؛ بخشِ تازه نفسِ جشنواره مد و لباس امسال

۱۲:۳۳  -  ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
گفت و گو ویدئویی ویژه برنامه مدیا با تینو صالحی بازیگر نقش شهید احمد کاظمی در فیلم احمد

بدلیل فشار کار فیزیکی زیاد،  پارگی همسترینگ  گریبان گیرم شد / وقتی به دفاتر سینمایی مراجعه می کردم و می فهمیدند که تئاتری هستم، نقشی به من نمی‌دادند!

۱۶:۵۸  -  ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو دیباچه با امین میری بازیگر سینما

"نپتون" ترسیم گر موضوع انسانیت است/ دوست دارم گریمی متفاوت داشته باشم که شناخته نشوم!

۱۸:۱۱  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
ملی‌پوش دوچرخه سواری ایران در گفت‌وگو با «دیباچه» مطرح کرد؛

لیاقت این را دارم که در المپیک رکاب بزنم/ باشگاه از من حمایت میکند ولی نه برای المپیک!

۱۴:۱۶  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
صحبت‌های متفاوت آزیتا حاجیان درباره جدایی از محمدرضا شریفی نیا در گفتگو با «مدیا»

۲۰ سال زندگی خیلی خوبی داشتیم / طلاق یک زمانی برا ما تابو وحشتناکی بود!

۱۹:۱۶  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
سکوت « اسکندر کوتی»  گزارشگر قدیمی فوتبال در گفتگو با ویژه برنامه ویدئویی « مدیا » شکست

تلویزیون پولم را به موقع پرداخت نمیکرد و به این خاطر از سال ۸۵ قطع همکاری کردم / هنوز توان گزارشگری دارم / « عادل»، نیروی مستعدی برای صدا وسیما بود

۱۸:۵۰  -  ۰۲ اسفند ۱۴۰۲
گفتگو ویدئویی ویژه برنامه « مدیا » با بهروز شعیبی

کارگردانی در زمان حاضر اولویت بیشتری برایم پیدا کرده تا بازیگری / قطعا من از سفارش پرهیز نمی‌کنم!

۰۹:۳۰  -  ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
پربازدیدها
آخرین اخبار