دیباچه:

تهیه کننده این برنامه مناسبتی که از روز اول ماه مبارک رمضان هر روز به روی آنتن خواهد رفت، احسان ارغوانی است که سال قبل برنامه «امروز هنوز تموم نشده» را روی آنتن داشت. به گفته احسان ارغوانی، شهر باران برنامه ای ترکیبی با فضایی شاد و امید بخش خواهد بود که هر روز بعد از خبر ساعت 19 آغاز می شود و تا پیش از مشروح اخبار ساعت 21 ادامه خواهد داشت.

دیباچه-شهر باران1


او افزود: مسایل اجتماعی از قبیل ازدواج و تشکیل خانواده محور اصلی این برنامه است و هر شب متناسب با موضوع، دو یا سه گروه مهمان به این برنامه می آیند. کارگردان شهر باران در خصوص دکور برنامه هم یادآور شد: دکور برنامه فضایی روشن و شاد دارد و سعی کردیم متفاوت تر از دکورهای برنامه های مشابه باشد.

ارغوانی اظهار داشت: مهمانان برنامه را اقشار مختلف جامعه تشکیل می دهند و تمام تلاش تیم اتاق فکر برنامه این بوده که مهمانان از بطن جامعه باشند، از آدم های معروف و سلبریتی گرفته مثل ورزشکاران و هنرمندان تا هموطنان موفق و عادی کشور در این برنامه حضور خواهند یافت.

برنا نوشت: او با اشاره به این که هنوز درباره مجری شهر باران به جمع بندی نهایی نرسیدیم گفت: به زودی و با نظر مدیر محترم شبکه یک، مجری ویژه برنامه افطاری شبکه معرفی خواهد شد. احسان ارغوانی همچنین در خصوص آیتم های برنامه عنوان کرد: ما آیتم های مختلفی را در برنامه پیش بینی کردیم که آیتم »امام رضا(ع)»، »مناجات» و »دستان خالی» از جمله این بخش ها هستند و قرار است هر شب راس ساعت 20 نماهنگی مخصوص با موضوع امام رضا(ع) پخش می شود. شهر باران به تهیه کنندگی و کارگردانی احسان ارغوانی، کار از گروه معارف اسلامی شبکه یک است که همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان هر شب بصورت زنده به روی آنتن خواهد رفت.