سه‌شنبه ۰۲ مرداد ۱۴۰۳  |  Tuesday, 23 July 2024

دیباچه

کد خبر: ۷۶۳۸
تاریخ انتشار : ۱۳ : ۰۹ - ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵
تلویزیون به مناسبت نیمه شعبان 10 فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن را روی آنتن می‌برد.

دیباچه :


فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «بچه‌های کوچه دوازدهم»، «شاهزاده روم»، «مستر بین»، «فوتبال دستی»، «قاصد تندرو»، «فوتبال شائولین»، «درست مثل بهشت»، «گاهی خوشی، گاهی غم»، «دردسر مشترک» و «حادثه توماس کرادن» در روز ولادت صاحب الزمان، یکشنبه - دوم خرداد ماه - از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌روند.

دیباچه - نیمه شعبان تلویزیون

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «بچه‌های کوچه دوازدهم» به کارگردانی شاپور غریب، یکشنبه (2 خرداد ماه) ساعت9 از شبکه یک سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی سید جواد هاشمی، آتش تقی پور و حمید میهن دوست آمده است: حاج آقا حقیقت به مناسبت نیمه شعبان مسابقه فوتبالی بین بچه های کوچه دوازدهم و بچه های کوچه پشتی برقرار می‌کند و قول می دهد که هر کس در این مسابقه گل بزند به عنوان جایزه به یک باشگاه فوتبال می رود. بچه‌های دو کوچه به این بهانه درگیر ماجراهایی می شوند. حمید از بچه های کوچه دوازدهم که در کلوپ حسین آپاراتچی کار می کند می خواهد فیلمی از فعالیت بچه های کوچه اش تهیه کند تا در نیمه شعبان نمایش دهد که ... .

فیلم سینمایی «شاهزاده روم» به کارگردانی هادی محمدیان، یکشنبه 2 خرداد ‌ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

فیلم سینمایی «شاهزاده روم» قصه عاشقی و دلدادگی بانویی پاکدامن و مسیحی از سلاله یشوعا از حواریون حضرت مسیح (ع) است که با مردی از نوادگان پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) ازدواج می‌کند و ثمره این ازدواج فرزندی نیک سرشت است که در آینده‌ای نزدیک، جهان را پر از عدل و داد می کند.

شبکه دو سیما

انیمیشن «توربو» به‌ کارگردانی‌ داوید سورن، یکشنبه 2 خرداد ماه ساعت ‌8 صبح در ‌قالب‌ برنامه «سینما صبحانه» از شبکه دو سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان آمده است: یک حلزون باغچه ‌آرزو دارد روزی تبدیل به یکی از شرکت کنندگان مسابقه سرعت شود. او در این میان سختی های زیادی را تحمل می کند و افراد زیادی به او حرف می زنند اما او مصمم است و سر انجام با پشت سر گذاشتن تمام سختی ها به هدفش می رسد.

فیلم سینمایی «تنها در طبیعت» به کارگردانی‌ ریچارد بادینگتون، یکشنبه، 2 خرداد ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

در این فیلم با بازی سی جِی آدامز، اِرین پیت و ناتاشا هِنستریج خواهیم دید: هانا و زک خواهر و برادر هستند و پدر و مادرشان از هم جدا شده اند. آنها قرار است با هواپیمایی به دیدن پدرشان بروند ولی ناگهان هواپیمایشان در جنگل سقوط می کند. خلبان بیهوش شده و هانا و زک برای آوردن کمک از هواپیما خارج می شوند. آنها باید از جنگل خارج شوند تا بتوانند کمکی پیدا نمایند. پدر و مادر آنها متوجه سقوط هواپیما می شوند و گروهی برای پیدا کردن آنها راهی منطقه می شود که ...

انیمیشن «شب‌های خرمشهر» به کارگردانی حسین تبریزی، یکشنبه، 2 خرداد ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی مریم بوبانی، فریده سپاه‌منصور، بهرام شاه‌محمدلو، سحر زکریا، فلورا سام و کورش تهامی خواهیم دید: رحمان و همسرش سلیمه با آغاز جنگ و حمله دشمن به خرمشهر ، زندگی را به گونه ای دیگر ادامه می هند. رحمان و بقیه مردهای فامیل در خرمشهر ماندند تا از آّب و خاک دفاع کنند و سلیمه و زن ها و بچه ها مجبور به ترک خانه شدند . آنها برای گذران زندگی خود با وسایلی ابتدایی شروع به پختن سمبوسه و فلافل می کنند و این آغاز راهی است که اکنون به رستورانی ختم شده به نام رستوران شب های خرمشهر. اکنون سلیمه و رحمان با بچه های خود در خانه ای زندگی می کنند که بخشی از آن را تبدیل به رستوران کرده اند . محبوبه تنها فرزندشان است که هنوز ازدواج نکرده است او ...

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «مستربین» به کارگردانی مل اسمیت ، یکشنبه، 2 خرداد ماه ساعت 10:30 از شبکه سه سیما پخش می شود .

در خلاصه داستان فیلم با بازی چاپ آمده است : آقای بین به آمریکا سفر می کند و به او مسئولیت نگهداری از نقاشی گرانبهایی را می دهند تا این که نقاشی خراب می شود و ...

شبکه پنج سیما

انیمیشن «فوتبال دستی» به‌ کارگردانی‌ خوان کامپانلا، یکشنبه 2 خرداد ماه ساعت ‌9 صبح در ‌قالب‌ برنامه «سینما صبحانه» از شبکه پنج سیما پخش می شود.

فیلم ماجرای چند بازیکن فوتبال دستی است که در یک رستوران محلی زندگی می کنند و می خواهند به کارگر درمانده آن جا که مرد جوان درمانده ای است کمک کنند تا شهرش را در مقابل شخصی شرور حفظ کند..

فیلم سینمایی «هیجان زندگی» به کارگردانی ساجید نادیادوالا، یکشنبه 2 خرداد ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می شود.

داستان فیلم از این قرار است که: دوی لال سینگ، که همیشه به دنبال داشتن هیجان در زندگی اش بوده است، پس از دیدن صحنه مرگ عمدی والدین یک بچه سرطانی به دست خودشان به علت نداشتن پول برای نجات فرزندانشان تصمیم می گیرد این بار با سرقت از افرادی که مال اندوزی غیرقانونی می کنند و به اقشار محروم جامعه فکر نمی کنند، زندگی جدیدی را دنبال کند. در حالی که ...

سلمان خان و جاکوالین فرنادر در فیلم سینمایی «هیجان زندگی» محصول سال 2013هندوستان به ایفای نقش پرداخته اند.

شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «فوتبال شائولین»، «درست مثل بهشت»، «گاهی خوشی، گاهی غم»، «درد سر مشترک» و «حادثه توماس کرادن» یکشنبه 2 خرداد ماه ساعت 11 ،15 ،17،21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
غمی که برای سینمای ایران پایان ندارد

سعید راد، هنرمندی که غریبانه از میان ما رفت!

۱۴:۴۰  -  ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
۱۰ ماه سخت برای بازیگرفیلم سینمایی «سفر سنگ»

خبر‌های نگران کننده دختر سعید راد، هنرمند پیشکسوت کشورمان درباره روند درمان پدرش!

۱۳:۱۳  -  ۳۱ تير ۱۴۰۳
عضو تیم ملی تنیس روی میز ایران به دیباچه پاسخ داد:

تنیس روی میز ایران چه زمانی در المپیک تاریخ ساز می شود؟

۲۰:۵۲  -  ۲۵ تير ۱۴۰۳
گفتگو دیباچه با شیوا ایوبی بازیگر نمایش «دریاکنار»

بیشترین شاخصه ی " دریاکنار" توجه به خانواده و ارزش نهادن به این بستر تربیتی است

۱۷:۲۰  -  ۲۳ تير ۱۴۰۳