جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹  |  Friday, 05 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۷۵۴۷
تاریخ انتشار : ۴۶ : ۰۹ - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵
حسین فردرو - از برنامه‌سازان قدیمی تلویزیون - از طراحی و ساخت مسابقه‌ای جدید در تلویزیون برای پخش از شبکه سلامت خبر داد.

دیباچه :

فردرو که کارگردانی تلویزیونی برنامه‌های بسیاری از جمله «محله برو بیا» را در کارنامه دارد از این مسابقه به عنوان یک جُنگ شبانه یاد کرد که از منظر جذابیت یادآور برنامه‌هایی همچون «محله برو بیا» است و گفت: تلاش می‌کنیم در این مسابقه تجربه موفق «محله‌ی برو بیا» را تکرار کنیم.

ایسنا نوشت او ادامه داد: این جنگ با مسابقات بسیار متنوع برای اولین بار در حوزه‌ی رژیم و لاغری برگزار خواهد شد که هر دوره، سه ماه به طول می‌انجامد و شرکت‌کنندگان در دو گروه 15 نفره خانم و آقا زیر نظر کارشناسان و متخصصان و با همه تجهیزات وزن کم می‌کنند.

دیباچه - مسابقه لاغری

فردرو درباره‌ی روند تولید این جنگ شبانه و زمان پخش آن توضیح داد: طرح این مسابقه پیش از این ارائه داده شده است و اکنون در مرحله اتاق فکر هستیم. 60 درصد از این مسابقه قرار است ضبطی باشد و 40 درصد پخش مستقیم خواهد داشت و همزمان با عید فطر به روی آنتن شبکه سلامت خواهد رفت.

فردرو در پاسخ به اینکه مجریانی که برای این مسابقه در نظر گرفته شده است مجزا خواهند بود؟ گفت: قطعا این طور خواهد بود و زمینه برای حضور متخصصان و مجری کارشناسان فراهم خواهد شد. در حال حاضر در اتاق فکری که تشکیل شده بر روی این موضوع و تفکیک مجریان برای گروه‌های شرکت کننده کار خواهد شد این مسابقه چند مجری می‌خواهد و تعدادی از آنها باید مجری کارشناس باشند.

به گفته فردرو عنوان موقت این مسابقه «باشگاه سلامت» است و توضیح داد: این مجموعه مخاطبان بسیار متنوع دارد ولی بخاطر داشتن بخش‌های ورزشی و آشپزی پخش روزانه و تکرار شبانه را پیشنهاد کرده‌ایم؛ البته کلیپ‌ها و موسیقی شاد با پیام بهداشتی یاد آور محله بهداشت است.

او در پایان ابراز امیدواری کرد با جذابیت‌های پیش‌بینی شده و با جذب علاقمندان، شبکه سلامت سهم خود را در کم کردن مشکلات ناشی از دیابت و چاقی و عوارض انواع استرس ادا کند
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹