شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹  |  Saturday, 27 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۷۵۴۴
تاریخ انتشار : ۳۱ : ۰۹ - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵
غلامرضا غلامی با اشاره به اینکه رویکردهایش در شبکه چهار مورد پسند معاونت سیما نبوده است بیان کرد که می خواسته فضای این شبکه را باز تر کند.غلامرضا غلامی با اشاره به استعفای چند باره خود از مدیریت شبکه چهار گفت: من مدت ها پیش استعفا داده بودم، قبل از سال جدید و بعد از سال جدید هم دوباره استعفا دادم که این بار استعفای من پدیرفته شد.

مهر نوشت وی ادامه داد: مدیر مستقیم من علی اصغر پورمحمدی معاون سیمای رسانه ملی است و من استعفای خود را به او ارایه کردم. رویکرد من در این مدت این بود که کمی فضای شبکه را باز کنم اما رویکرد ما مورد پسند معاونت سیما نبود و یا باید رویکرد مورد پسند آنها را اجرا می کردم و یا ترجیح دهم که استعفا کنم.

غلامی که پیش از این هم یک بار دیگر استعفا داده است، درباره مدت فعالیت خود در شبکه چهار بیان کرد: من حدود ۹ ماه در شبکه بودم که سه ماه برنامه ها را طراحی و شش ماه اجرا کردیم و در این مدت هم کار کردیم هم استعفا، و درنهایت فضای راحتی نداشتیم.

دیباچه - شبکه چهار

وی در پایان درباره نظرش نسبت به برنامه های شبکه در طول فعالیتش اظهار کرد: من اصرار چندانی ندارم که موفق بودم اما به همراه تیمم تلاش خود را انجام دادیم و بنا به اقتضائات کار خود را کردیم.

مدیر شبکه چهار سیما پیش از این و در تابستان سال ۹۴ هم استعفا داده بود که در شهریور ماه نامه وی و اعتراضاتی که داشت، منتشر شد. همان زمان برای حل و فصل ماجراها نشستی برای وی برگزار شد تا به تشریح برنامه های شش ماهه دوم سال در شبکه بپردازد.

نامه غلامی در آن زمان خطاب به پورمحمدی نوشته شده بود و به گفته وی با تماسی کوتاه از سوی سرافراز مشکل بین آنها حل شد.

برچسب ها: شبکه چهار ، دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹