دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹  |  Monday, 08 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۷۴۸۱
تاریخ انتشار : ۵۹ : ۱۱ - ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵

تهیه کننده سریال «معمای شاه» گفت:‌ چندی پیش دچار مشکلات مالی و کمبود بودجه شدیم که خدا را شکر به کمک مدیران و مسئولان سازمان صدا و سیما مرتفع شد و تا به حال ۹۰ درصد از کل سریال را ضبط کردیم و فکر می‌کنم تا ۴ ماه دیگر ضبطمان ادامه خواهد داشت


«علی لدنی» تهیه کننده سریال «معمای شاه»‌  گفت: در حال حاضر سکانس‌های مربوط به زندانی شدن دکتر وزیری را در زندان قصر تصویربرداری می‌کنیم و تا سه روز دیگر در این لوکیشن حضور خواهیم داشت.


وی ادامه داد: در این سکانس‌ها بازیگرانی چون:‌سعید نیک‌پور و امیریل ارجمند به ایفای نقش می‌پردازند.


این تهیه کننده همچنین افزود:‌ بعد از حضور در لوکیشن زندان قصر، در لوکیشنی دیگر سکانس‌های مربوط به محاکمه مصدق در دادگاه را مقابل دوربین خواهیم برد.


فارس نوشت لدنی در پایان با اشاره به مشکلات مالی که گریبان این سریال را نیز گرفته بود، گفت: چندی پیش دچار مشکلات مالی و کمبود بودجه شدیم که خدا را شکر به کمک مدیران و مسئولان سازمان صدا و سیما مرتفع شد.تا به حال 90 درصد از کل سریال را ضبط کردیم و فکر می‌کنم تا 4 ماه دیگر ضبطمان ادامه خواهد داشت.


دیباچه - معمای شاه


 مجموعه «معمای شاه» به کارگردانی محمدرضا ورزی ساخته می‌شود و داریوش کاردان، قطب‌الدین صادقی، جعفر دهقان، احمد نجفی، ثریا قاسمی، فتعلی اویسی، نرگس محمدی، مهراوه شریفی‌نیا، سعید داخ، چنگیز جلیلوند، سیامک اطلسی، سپند امیرسلیمانی، فخرالدین صدیق شریف، حسین محب‌اهری، حدیث فولادوند، رامبد شکرابی، گیتی ساعتچی، کاظم هژیر آزاد، حسام نواب‌صفوی و... از بازیگران نقش اصلی «معمای شاه» هستند.برچسب ها: دیباچه ، معمای شاه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹