شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹  |  Saturday, 06 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۷۳۹۴
تاریخ انتشار : ۰۱ : ۰۹ - ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۵

مدیر روبط عمومی مركز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به بازدیدكنندگان نمایشگاه رسانه های دیجیتال مستقر در این نمایشگاه كتاب امسال بن حمایتی ارائه می شود.
دیباچه :

جواد موحد افزود: علاقمندان به دانش رسانه های دیجیتال، امسال می توانند با بازدید از نمایشگاه رسانه های دیجیتال در بیست و نهمین نمایشگاه كتاب، بن حمایتی دریافت كنند.
وی هدف از این كار را حمایت از رسانه های دیجیتال و ایجاد شوق و انگیزه برای كاربران استفاده كننده از فضای مجازی عنوان كرد.
ایرنا نوشت مدیر روبط عمومی مركز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری كارگاه ها و نشست ها و جلسات آموزشی، رونمایی از چندین اثر برتر، حضور شركت های مطرح و ثبت نام طرح بزرگ فرهنگ كارت را از دیگر برنامه های بخش رسانه های دیجیتال در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران برشمرد.

دیباچه - رسانه های دیجیتال
بیست ‌و نهمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است...» از 15 تا 25 اردیبهشت ماه 1395با حضور ناشران داخلی و خارجی در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب واقع در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹