پنجشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۹  |  Thursday, 25 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۷۳۴۶
تاریخ انتشار : ۳۵ : ۰۷ - ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۵
مدیر گروه فرهنگ و اندیشه رادیو ایران اعلام کرد که تا شروع فصل جدید «قصه ظهر جمعه» این برنامه به صورت آرشیوی و با صدای محمدرضا سرشار پخش می شود.
دیباچه :یدالله گودرزی مدیر گروه فرهنگ و اندیشه رادیو ایران درباره تغییرات برنامه «قصه ظهر جمعه» که تا پایان سال گذشته روی آنتن این شبکه رادیویی رفت، گفت: این برنامه امسال به صورت آرشیوی آغاز شد و پخش آن فعلا به همین صورت با صدای محمدرضا سرشار (رهگذر) ادامه پیدا می کند.

وی ادامه داد: فعلا برنامه هایی با صدای وی و به صورت پراکنده در جدول پخش قرار گرفته است و ما در حال برنامه ریزی برای ایام تابستان هستیم.

دیباچه - قصه ظهر جمعه

مهر نوشت گودرزی درباره طرح هایی که برای فصل جدید این برنامه در رادیو ایران در دست برنامه ریزی است، یادآور شد: برای سری جدید گوینده های مختلفی را که از صدای خوبی برخوردار باشند و صدایشان نوستالژیک باشد، تست می کنیم تا بتوانیم کار ماندگاری تولید کنیم.

وی در پایان درباره فصل قبلی این برنامه که سال گذشته با حضور هنرمندان و نویسندگان کتاب ها تولید شد، بیان کرد: آن برنامه مدتی با حضور نویسندگان خود کتاب ها تولید و پخش شد و حالا قرار است تغییرات جدیدی در برنامه داشته باشیم.

برنامه «قصه ظهر جمعه» با صدای مرحوم حمید عاملی و بعد از آن محمدرضا سرشار (رهگذر)، مریم نشیبا، علی عابدی و امیرحسین مدرس از رادیو ایران شنیده شده است. این برنامه سردبیر و  تهیه‌کننده‌های مختلفی چون حسین کیانپور، رضوان موسوی، معصومه جدلی و حسن بنایی را به خود دیده است.

امیرحسین مدرس آخرین گوینده این برنامه بود که سال گذشته مدتی برنامه را اجرا و سپس از آن خداحافظی کرد.


برچسب ها: دیباچه ، قصه ظهر جمعه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹