دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰  |  Monday, 18 October 2021

دیباچه

کد خبر: ۷۱۶۵
تاریخ انتشار : ۱۷ : ۰۷ - ۲۵ فروردين ۱۳۹۵
نویسنده سریال «دنگ و فنگ روزگار» گفت:‌ از آنجایی که تعداد قصه‌هایمان بیش از ۲۶ قسمت سریال است،ممکن این سریال در ۵۰ قسمت و دو فصل ساخته شود.

دیباچه:

حسن وارسته نویسنده سریال «دنگ و فنگ روزگار» درباره نگارش این سریال گفت:تاکنون 8 قسمت از این سریال به مرحله نگارش درآمده است،اما از آنجایی که تعداد قصه‌هایمان بیش از 26 قسمت سریال است،ممکن این سریال در 50 قسمت و دو فصل ساخته شود.

دیباچه-حسن وارسته


طراح و سرپرست نویسندگان این سریال نیز ادامه داد: گروه نویسندگان این سریال تا حدودی تغییر کرده است و در حال حاضر امیر شاداب و سولماز غلامی از نویسندگان این اثر هستند.ضمن اینکه سیناپس تمامی 26 قسمت نیز نوشته شده است.

نویسنده سریال «پایتخت» با اشاره به سرنوشت سریال «دنگ و فنگ روزگار»‌ بیان داشت: همه این مسائل بستگی به نظر مسئولین در مرکز گسترش فیلم‌نامه نویسی سازمان صدا و سیما و دوستان در صدا و سیما دارد.

فارس نوشت: داستان این سریال،درباره یک خانواده اهل چالشتر است که حرفه چالنگری دارند و رازی باعث کوچ اجباری آنها به تهران و سکونت در یکی از مناطق بومی و حاشیه‌ای پایتخت می‌شود و ...

سریال «دنگ و فنگ روزگار» به نویسندگی حسن وارسته در مرکز گسترش فیلم‌نامه نویسی سازمان صدا و سیما به نگارش درآمده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو «دیباچه» با معین راهبر خواننده، آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی

احساس میکنم خیلی وقت‌ها ما غرب زده میشویم | کل دنیا، موسیقی نواحی مختلف این مرزو بوم را دوست دارند

۱۷:۲۰  -  ۲۱ مهر ۱۴۰۰
گفتگو اختصاصی «دیباچه» با مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ( گزارش میدانی )

متولی ساماندهی دستفروشان متروی تهران کیست!? / ۶۰ میلیارد تومان هزینه اوِرهال قطار‌های مترو | چرا دولت ها اهمیتی به بروزرسانی سیستم مترو نمی دهند؟

۱۶:۴۱  -  ۲۱ مهر ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار
پرطرفدار ترین ها