شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰  |  Saturday, 18 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۷۱۵۷
تاریخ انتشار : ۰۷ : ۰۷ - ۲۵ فروردين ۱۳۹۵
کارگردان این برنامه تلویزیونی با اعلام اینکه در حال حاضر تنها نیت سری دوم "محله گل و بلبل" وجود دارد از عدم پرداخت بخشی از مطالبات مالی سری نخست این برنامه کودک سخن به میان آورد.

دیباچه:

احمد درویش علیپور کارگردان محله گل و بلبل در پاسخ به اینکه آیا سری دوم این برنامه در دستور کار قرار دارد، اعلام کرد: حقیقتا در این زمینه نمی توانم با قطعیت حرف بزنم چرا که باید دید برای تولید سری دوم این مجموعه شبکه دوم سیما برنامه ریزی کرده است یا خیر.

دیباچه-محله گل و بلبل


وی در ادامه اضافه کرد: هنوز در این زمینه اتفاق خاصی رخ نداده چرا که فعلا حتی مرحله پیش تولید و طراحی سناریو برنامه هم آغاز نشده است. البته چون ۱۵ قسمت برنامه "عیدانه" عمو پورنگ را در ایام عید روی آنتن داشتیم فعلا تنها نیت آغاز سری دوم"محله گل و بلبل" وجود دارد.

برنا نوشت: این کارگردان با اشاره به اینکه هنوز بخشی از مطالبات مالی عوامل سازنده برنامه"گل و بلبل" پرداخت نشده است، گفت: البته با تسویه حساب دستمزد سری نخست این برنامه هم هنوز اتفاق خاصی در خصوص نیت ساخت سری دوم آن فعلا وجود ندارد، البته اگر واقعا سری دوم را به دستور شبکه دوسیما تولید کنیم مخا‌طبان این برنامه شاهد فرمت و نوآوری های جدیدی در این برنامه خواهند بود.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
حسین فاضل آهنگ ساز مجموعه در کنار پروانه‌ها بادیباچه مطرح کرد؛

وقتی خواننده، ابیاتی را غلط ادا کند و تذکر نگیرد، یعنی در این موسیقی همه اجزای یک اثر، از سواد کافی برخوردار نیستند!

۱۰:۱۱  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۰
«سارا منجزی پور» در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

سریــال‌های شبکه نمایـــش خانگی با مردم رو راست‌تر هستند | برنـــامه «کلبه عمو پورنگ» کلی ممیزی دارد

۱۴:۲۵  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار