شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰  |  Saturday, 18 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۷۱۴۶
تاریخ انتشار : ۲۹ : ۰۶ - ۲۵ فروردين ۱۳۹۵
هفت قسمت از مجموعه انیمیشن «کلیپ های موزیکال» که در مرکز صبا تولید می شود، آماده شده و قسمت‌های بعدی نیز در دست کار است.

دیباچه:

مجموعه انیمیشن «کلیپ های موزیکال» به تهیه کنندگی و کارگردانی ملوس مراد با تکنیک دوبعدی دیجیتالی در گروه خردسال مرکز صبا مراحل تولید خود را پشت سر می گذراند.

هفت قسمت از سری اول این مجموعه به نام های اذان، آفریدگار، ماهی، کتاب، خدای یکتا، مداد رنگی و نمره بیست تولید شده و آماده پخش از تلویزیون است و قسمت های پایان دنیا، گل های آفتابگردان و شکر خدا تا پایان اردیبهشت به اتمام می رسد.

دیباچه-کلیپ


پیش تولید سری دوم مجموعه انیمیشن «کلیپ های موزیکال» در حال انجام است و تولید آن از ابتدای خرداد شروع خواهد شد.

در هر قسمت از این مجموعه انیمیشن تلاش شده است تا نکات اخلاقی مذهبی، اجتماعی، فرهنگی و آموزشی به صورت غیرمستقیم و با فضایی شاد و رویایی همراه با جذابیت های بصری به تصویر کشیده شده و در ذهن کودک و خردسال القا شود.

مهر نوشت: از عوامل تولید این مجموعه می توان به شهرام شیرزادی طراح شخصیت و انیماتور، نگین طاهری استوری برد و انیماتور، وحید رضایی، شاهنگ کیانی و آناهیتا نژاد بختیاری انیماتور، فائزه  حسن وری، لاله بندانی، نوگل و گلنوش طاهری طراح  میانی، فاطمه زندی و الهام آشوری نقاش زمینه و شخصیت، خلیل اله گرجی و سارا دلاوری کامپوزیت، خلیل اله گرجی تدوین و جلوه های تصویری و محمد گهربخش صداگذاری اشاره کرد.
برچسب ها: انیمیشن ، دیباچه ، کلیپ
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
حسین فاضل آهنگ ساز مجموعه در کنار پروانه‌ها بادیباچه مطرح کرد؛

وقتی خواننده، ابیاتی را غلط ادا کند و تذکر نگیرد، یعنی در این موسیقی همه اجزای یک اثر، از سواد کافی برخوردار نیستند!

۱۰:۱۱  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۰
«سارا منجزی پور» در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

سریــال‌های شبکه نمایـــش خانگی با مردم رو راست‌تر هستند | برنـــامه «کلبه عمو پورنگ» کلی ممیزی دارد

۱۴:۲۵  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار