شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  Saturday, 25 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۷۱۲۷
تاریخ انتشار : ۴۹ : ۰۷ - ۲۴ فروردين ۱۳۹۵
بازیگر این اثر سینمایی از فضای خوب و رفاقتی داستان"ثبت با سند برابر است" به کارگردانی بهمن گودرزی سخن گفت.

دیباچه:

فرزاد حسنی بازیگر فیلم سینمایی "ثبت با سند برابر است" در خصوص اینکه  فیلمنامه این اثر چه شاخص های را برای حضور داشت که تمایل به ایفای نقش در این فیلم سینمایی پیدا کردید، اظهار داشت: از قصه خوبی این فیلمنامه بهره می برد و داستان 5 رفیق را روایت می کند که رفاقتی و دورهمی کنار هم هستند، اینطور داستان ها به دل مردم می نشیند البته به دل خودمان هم البته نشسته است.

دیباچه-فرزاد حسنی


وی در پاسخ به اینکه خیلی از آثار کمدی سینما عنوان سخیف و مبتذل را از طرف جامعه منتقدان و رسانه دریافت کرده اند، آیا  کمدی "ثبت با سند برابر است" می تواند در ذهن مخاطبان خود ماندگار شود، گفت: حقیقتادر خصوص آثاری که به نمایش درآمده هم شخصا اظهارنظر نمی کنم ولی در هرصورت این مسئله وجود دارد باید فیلم را تماشا کنیم بعد از آن درباره این مسئله صحبت کنیم.

برنا نوشت: وی در خصوص اینکه بازیگری بیشتر برای فرزاد حسنی موضوعیت دارد یا اجرا، گفت: مجری هستم، اجرا می کنم، بازیگر هستم، بازی می کنم، ترانه سرا هستم، ترانه سرایی می کنم در ضمن قلمرو اجرا خیلی وسیع است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
«زهرا بهروز منش» بازیگر سریال «قبله عالم» در گفتگو با " دیباچه"

چرا باعث می‌شوید یک نفر اسم خود را از اثرش پاک کند ? | با اعمال سانسور، قسمت ۵ و ۶ «قبله عالم» کاملا در هم ادغام شده است!

۱۲:۲۶  -  ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار