شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  Saturday, 25 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۷۰۶۸
تاریخ انتشار : ۰۳ : ۰۸ - ۲۲ فروردين ۱۳۹۵
فیلم سینمایی ˝اینجا امن نیست˝ به کارگردانی احمد معظمی بزودی جلوی دوربین می رود.

 

دیباچه:

پیش تولید این فیلم چند هفته ای است که آغاز شده و قرار است با دریافت پروانه ساخت فیلمبرداری آن آغاز شود. فیلمی که تهیه کنندگی آن را تهیه کننده قدیمی سینما عبدالرضا ساعتچی برعهده دارد. نکته جالب درباره این پروژه حضور الناز شاکردوست است.

دیباچه-الناز شاکردوست


الناز شاکردوست و میلاد کی مرام دو بازیگر اصلی "اینجا امن نیست" هستند که برای اولین بار در یک پروژه با یکدیگر هم بازی می شوند. حضور شاکردوست در این فیلم از آن جهت قابل توجه است که او دو سالی از ایران دور بود و در هیچ پروژه ای حضور نداشت. او دو سال قبل بعد از بازی در فیلم "اسب سفید پادشاه" به کارگردانی محمدحسین لطیفى برای تحصیل به انگلیس رفت و چند روزی است به ایران برگشته است.

پانا نوشت: این اولین فیلم بلند سینمایی احمد معظمی است که پیش از این تعداد زیادی سریال و تله فیلم برای تلویزیون ساخته است.کارگردانی 140 اپیزود از مجموعه "شاید برای شما هماتفاق بیفتد" و ساخت سریال "جاده چالوس" که سال قبل روی آنتن شبکه تهران رفت از مهم ترین فعالیت های معظمی در سال های اخیر در تلویزیون است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
«زهرا بهروز منش» بازیگر سریال «قبله عالم» در گفتگو با " دیباچه"

چرا باعث می‌شوید یک نفر اسم خود را از اثرش پاک کند ? | با اعمال سانسور، قسمت ۵ و ۶ «قبله عالم» کاملا در هم ادغام شده است!

۱۲:۲۶  -  ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار