شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰  |  Saturday, 18 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۷۰۱۳
تاریخ انتشار : ۳۷ : ۰۶ - ۲۱ فروردين ۱۳۹۵
منصور لشکری قوچانی تهیه‌کننده سینما در خصوص آخرین وضعیت فیلم ˝هفت ماهگی˝ جهت دریافت پروانه نمایش و اکران آن گفت: هم اکنون درصدد تدوین مجدد و ایجاد تغییراتی کوچک در فیلم برای دریافت پروانه نمایش هستیم.

 

دیباچه:

منصور لشکری قوچانی تهیه‌کننده سینما در خصوص آخرین وضعیت فیلم "هفت ماهگی" جهت دریافت پروانه نمایش و اکران آن گفت: هم اکنون درصدد تدوین مجدد و ایجاد تغییراتی کوچک در فیلم برای دریافت پروانه نمایش هستیم. از طرفی با دفتر پخش فیلمیران نیز به توافق رسیدیم تا بعد از دریافت پروانه، اکران آن را انجام دهد.

دیباچه-هفت ماهگی


وی در مورد زمان مناسب اکران برای "هفت ماهگی" عنوان کرد: در فضای امروز جامعه ما قشری به وجود آمده که باور و انگیزه آنها کم شده و نور حقانیت و اخلاقشان در حال کم رنگ شدن است، "هفت ماهگی" به این موضوع توجه دارد به این جهت فکر می‌کنم ماه مبارک رمضان که ماهی روحانی و باعظمت است، بهترین زمان اکران این اثر باشد.

وی افزود: "هفت ماهگی" در مجموع غیر از مقوله سرگرمی که در آن وجود دارد، فیلمی با موضوع تامل برانگیز است که مخاطب را به اندیشه و بررسی نیاز پیرامونش وا می‌ دارد.

پانا نوشت: فیلم "هفت ماهگی" داستان دو خانواده و روابط میان آنها و مسایل اجتماعی این دو خانواده را به تصویر می کشد و در آن بازیگرانی چون فرشته صدرعرفایی، باران کوثری، حامد بهداد، پگاه آهنگرانی، احمد مهرانفر، هانیه توسلی، محمدرضا علیمردانی و رضا بهبودی حضور دارند.
برچسب ها: هفت ماهگی ، دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
حسین فاضل آهنگ ساز مجموعه در کنار پروانه‌ها بادیباچه مطرح کرد؛

وقتی خواننده، ابیاتی را غلط ادا کند و تذکر نگیرد، یعنی در این موسیقی همه اجزای یک اثر، از سواد کافی برخوردار نیستند!

۱۰:۱۱  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۰
«سارا منجزی پور» در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

سریــال‌های شبکه نمایـــش خانگی با مردم رو راست‌تر هستند | برنـــامه «کلبه عمو پورنگ» کلی ممیزی دارد

۱۴:۲۵  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار