شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  Saturday, 25 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۶۹۸۶
تاریخ انتشار : ۰۲ : ۰۷ - ۱۹ فروردين ۱۳۹۵
به گفته احسان بیگلری کارگردان «برادرم خسرو»، این فیلم بدون هیچ تغییری نسبت به نسخه به نمایش درآمده در جشنواره فیلم فجر اکران می‌شود.

دیباچه:

احسان بیگلری که فیلم «برادرم خسرو» را در نوبت اکران دارد گفت: پخش این اثر سینمایی به فیلمیران داده شده است و منتظر هستیم تا ببینیم این شرکت کدام زمان را برای اکران این فیلم در نظر می گیرد.

دیباچه-برادرم خسرو


وی ادامه داد: فکر می کنم بهترین زمان برای نمایش این اثر سینمایی اکران پاییزی و اوایل مهر ماه است؛ چراکه در این فصل دانشگاه‌ها باز می شود و دانشجویان می توانند مخاطبان خوبی برای این اثر سینمایی باشند. البته باید دید می توان چنین زمان اکرانی را برای «برادرم خسرو» نهایی کرد.

این کارگردان با اشاره به نسخه ای که در اکران عمومی روی پرده می رود و تفاوت آن با نسخه‌ای که در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد، بیان کرد: نسخه ای که برای اکران عمومی این فیلم در نظر گرفته شده است، همان نسخه ای است که در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش گذاشته شد و هیچ تغییر خاصی در فیلم اعمال نمی‌شود.

وی تاکید کرد: تنها تغییری که در این اثر سینمایی برای اکران عمومی رخ می دهد، بخش موسیقی آن است. با توجه به اینکه بخشی از موسیقی های «برادرم خسرو» موسیقی انتخابی است، تصمیم به تغییر آن گرفتیم که البته این تغییر باعث شد تا فیلم بهتر باشد. البته این را باید بگویم که کلیت موسیقی فیلم همان است که در جشنواره شنیده شد، اما تغییرات کمی در آن رخ داده است.

این کارگردان جوان در پاسخ به اینکه آیا «برادرم خسرو» را برای حضور در جشنواره های خارجی آماده می کند یا خیر، توضیح داد: چند جشنواره بین المللی را مدنظر داریم، اما این فیلم یک اثر جشنواره ای نیست ولی باز هم از فرصت‌ها برای دیده شدن در سطح جهانی استفاده می کنیم.

وی درباره اینکه این روزها چه طرح یا فیلمنامه سینمایی در دست کار دارد، توضیح داد: در حال حاضر مشغول کار روی چند طرح سینمایی هستم که به زودی یکی از این طرح ها را برای ساخت آماده می کنم. البته نمی دانم شرایط ساخت آن در سال جاری مهیا می‌شود یا سال آینده آن را جلوی دوربین می برم.

بیگلری در پایان گفت: عجله ای برای ساخت فیلم جدیدم ندارم و ترجیح می دهم برای نگارش فیلمنامه وقت بگذارم. طرحی که در دست دارم در راستای «برادرم خسرو» است که با ایده های جدیدی سراغ آن رفته‌ام.

مهر نوشت: «برادرم خسرو» در بخش «نگاه نو» سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد و داستان دو برادر است که به اجبار مدتی را کنار هم سپری می کنند.

بیتا فرهی، هنگامه قاضیانی، شهاب حسینی و ناصر هاشمی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند. سعید ملکان تهیه کنندگی «برادرم خسرو» را برعهده دارد.

 
برچسب ها: دیباچه ، برادرم خسرو
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
«زهرا بهروز منش» بازیگر سریال «قبله عالم» در گفتگو با " دیباچه"

چرا باعث می‌شوید یک نفر اسم خود را از اثرش پاک کند ? | با اعمال سانسور، قسمت ۵ و ۶ «قبله عالم» کاملا در هم ادغام شده است!

۱۲:۲۶  -  ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار