شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰  |  Saturday, 18 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۶۹۸۳
تاریخ انتشار : ۵۸ : ۰۶ - ۱۹ فروردين ۱۳۹۵
تهیه کننده برنامه «شب کوک» به تغییرات در فصل بعدی این برنامه اشاره و بیان کرد که قرار است سبک های موسیقی اصیل و تلفیقی هم به برنامه «شب کوک» اضافه شوند.


دیباچه:

هادی دمیرچی تهیه کننده برنامه «شب کوک» با اشاره به این برنامه که آخرین قسمت آن با اتمام ایام نوروز روی آنتن شبکه نسیم رفت، درباره ادامه آن تا شروع سری جدید گفت: در مدت زمانی که قرار است سری جدید روی آنتن برود یک برنامه با مدت زمانی کوتاه پخش می شود که این دو فصل را به هم مرتبط می کند.

وی با اشاره به جزییات این برنامه عنوان کرد: ما اپلیکیشنی برای موبایل قرار داده ایم که شرکت کنندگان فصل بعدی برنامه می توانند از طریق آن ثبت نام کنند و چون ممکن است دایم در این باره سوال داشته باشند از این پس در هفته یک یا دو برنامه با زمانی کوتاه حدودا ۳۰ دقیقه خواهیم داشت که هم توضیحات ثبت نام در این اپلیکیشن داده می شود و هم جنبه سرگرمی دارد و بعضی از قطعات موسیقایی برنامه در آن پخش خواهد شد.

دیباچه-شب کوک


دمیرچی با اشاره به حمایت های دفتر موسیقی و سرود صداوسیما از آثاری که در این برنامه مورد استفاده قرار می گیرند، اظهار کرد: ما می خواستیم در قطعاتی که در برنامه «شب کوک» استفاده می کنیم موازین را رعایت کنیم و دفتر موسیقی صداوسیما در این زمینه از ما حمایت های زیادی را ترتیب داد و حتی یک کارشناس به ما اضافه کرد.

تهیه کننده برنامه «شب کوک» با اشاره به تغییراتی که در فصل بعدی این برنامه وجود خواهد داشت، توضیح داد: موسیقی سنتی در جامعه ما دچار مظلومیت شده است و ما چون این اتفاق را لمس کردیم، خواستیم حوزه های دیگر را هم در برنامه خود داشته باشیم و از موسیقی اصیل و موسیقی های تلفیقی با این حوزه هم بهره بگیریم.

وی ادامه داد: در فصل آینده قطعات برنامه در تمام حوزه های مورد تایید سازمان خواهد بود و البته ارجحیت با حوزه پاپ و موسیقی اصیل است. درواقع سبک های اصیل و تلفیقی نیز به برنامه اضافه خواهند شد.

دمیرچی درباره ترکیب داوران در فصل جدید عنوان کرد: ما بنا داشتیم برای فصل جدید ترکیب داوران را هم تغییر دهیم، با این حال باید جلساتی را با مسئولان شبکه و همچنین با هنرمندان داشته باشیم تا در این حوزه به نتیجه برسیم.

مهر نوشت: این تهیه کننده در پایان با اشاره به مهلت ثبت نام و انتخاب شرکت کنندگان مسابقه «شب کوک» این تاریخ را ۳۱ شهریور اعلام کرد و گفت: ما بعد از این زمان چند ماه نیاز به طراحی و اجرای دکور داریم چراکه قرار است لوکیشن برنامه بزرگ تر شود و با یک دکور دیگر حاضر شویم و اتفاقات بهتری در برنامه رخ خواهد داد.

برچسب ها: دیباچه ، شب کوک
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
حسین فاضل آهنگ ساز مجموعه در کنار پروانه‌ها بادیباچه مطرح کرد؛

وقتی خواننده، ابیاتی را غلط ادا کند و تذکر نگیرد، یعنی در این موسیقی همه اجزای یک اثر، از سواد کافی برخوردار نیستند!

۱۰:۱۱  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۰
«سارا منجزی پور» در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

سریــال‌های شبکه نمایـــش خانگی با مردم رو راست‌تر هستند | برنـــامه «کلبه عمو پورنگ» کلی ممیزی دارد

۱۴:۲۵  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار