شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  Saturday, 25 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۶۹۰۶
تاریخ انتشار : ۴۱ : ۰۶ - ۱۶ فروردين ۱۳۹۵
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با توجه به پایان ایام نوروز و همزمانی آن با روزجهانی کتاب کودک، از اهدای کتاب کودک در ازای آزاد کردن ماهی‌های قرمز در تهران خبر داد.

دیباچه:

محمود صلاحی از برگزاری طرح «ماهی حوض قصه‌ها» همزمان با پایان تعطیلات نوروزی و روز جهانی کتاب کودک خبر داد و گفت: این اقدام با هدف ترویج فرهنگ مطالعه میان شهروندان و به خصوص کودکان انجام می‌شود.

دیباچه-سازمان فرهنگی هنری شهرداری


رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ادامه داد: این طرح علاوه بر ترویج فرهنگ مطالعه میان کودکان حاوی پیام‌های زیست محیطی، دوستی با طبیعت و حفظ آن است، چرا که ماهی‌های قرمز در حوض‌های بسته که جاری نباشند، عمر بسیار بیشتری خواهند داشت.

رئیس سازمان با اشاره به همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران در این طرح، گفت: این برنامه در ادامه ویژه‌برنامه‌های «استقبال از بهار» سازمان فرهنگی هنری انجام می‌شود که در آن میان می‌توان به برنامه‌های ترویجی فرهنگ کتابخوانی مانند «کتاب، همسفر نوروزی من»، «امسال کتاب عیدی بدهیم» اشاره کرد.

برنا نوشت: شهروندان علاقه‌مند که قصد شرکت در این برنامه را دارند تا پایان فروردین‌ماه می‌توانند به فرهنگسراهای مناطق ۱، ۴، ۷، ۸، ۹، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۵، ۱۹ و ۲۱ سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران مراجعه کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
«زهرا بهروز منش» بازیگر سریال «قبله عالم» در گفتگو با " دیباچه"

چرا باعث می‌شوید یک نفر اسم خود را از اثرش پاک کند ? | با اعمال سانسور، قسمت ۵ و ۶ «قبله عالم» کاملا در هم ادغام شده است!

۱۲:۲۶  -  ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار