شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  Saturday, 25 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۶۹۰۳
تاریخ انتشار : ۳۷ : ۰۶ - ۱۶ فروردين ۱۳۹۵
این بازیگر با اعلام اینکه اگر مانند گذشته سریال فاخر ساخته شود در آن بازی خواهم کرد از نقش آفرینی خود در یک اثر سینمایی سخن گفت.

دیباچه:

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص کم کاری خود در مدیوم تلویزیون، اظهار داشت: شخصا به اختیار خودم از تلویزیون دور نشده‌ام چرا که بازیگری را در این قاب شروع کرده ام و علاقه زیادی هم به بازی در مجموعه های نمایشی صداوسیما دارم.

دیباچه-الهام حمیدی


وی در ادامه افزود: اگر سریال های با مفهموم و فاخر مثل قبل ساخته شود با کمال میل شرکت می کنم و دوست دارم که از هر نظر دین خودم را به این شغل چه در تلویزیون و چه در سینما ادا کنم همچنین از اینکه در برنامه سال تحویل "سالی نو" توانستم مهمان خانه های مردم باشم، خیلی خوشحال هستم

چرا که همواره با کمال میل حضور در برنامه زنده را می پذیرم.

برنا نوشت: بازیگر سریال "زیرتیغ" افزود: برنامه خیلی خوبی بود در کنار این 2 عزیز که کوتاه قامتان موفق که به قول خودشان بلند همت بودند، قرار گرفتم که خیلی جمع صمیمی و شادی بود، خوشحالم که این برنامه به چنین شکلی روی آنتن رفت.

حمیدی تصریح کرد: امیدوارم در سال جدید آنقدر بودجه و پول برای  ساخت آثار ارزشی ساخته شود و من هم بتوانم عضو کوچکی از این مجموعه ها باشم.

و در خصوص نقش آفرینی خود در فیلم سینمایی "ثبت با سند برابر است" گفت: در این اثر سینمایی نقش همسر امین حیایی را ایفا کردم و چون از موقعیت طنز بهره می برد برای خودم آن نقش خلی متفاوت و جذاب بود.
برچسب ها: دیباچه ، الهام حمیدی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
«زهرا بهروز منش» بازیگر سریال «قبله عالم» در گفتگو با " دیباچه"

چرا باعث می‌شوید یک نفر اسم خود را از اثرش پاک کند ? | با اعمال سانسور، قسمت ۵ و ۶ «قبله عالم» کاملا در هم ادغام شده است!

۱۲:۲۶  -  ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار