پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۰  |  Thursday, 23 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۶۷۷۳
تاریخ انتشار : ۳۰ : ۱۰ - ۰۷ فروردين ۱۳۹۵
حمیدرضاپگاه: از دلایل اصلی کاهش مخاطبان می توان به پیدا شدن یک رقیب جدی برای تلویزیون که آن هم سریال های ماهواره ای است اشاره کرد.دیباچه:

حمیدرضا پگاه در رابطه با کیفیت سریال ها و مجموعه های تلویزیونی اظهار داشت: نتوانستم همه مجموعه های تلویزیونی که روی آنتن می روند را دنبال کنم اما "نفس گرم" را دیدم و احساس می کنم که اثری پخته تر و کامل تری بود.

دیباچه-حمیدرضا پگاه


بازیگر سریال"آخرین گناه" دلایل اصلی کاهش استقبال مخاطبان از مجموعه های تلویزیونی چنین عنوان کرد: می توان به پیدا شدن یک رقیب جدی برای تلویزیون که آن هم سریال های ماهواره ای است اشاره کرد که به خوبی توانسته اند با دادن رنگ و لعاب به آن ها و پرداختن به موضوعاتی که در ایران ممیزی است جذب مخاطب کنند. سینمای خانگی و در دسترس بودن آثار سینمایی روز دنیا می توانند در کاهش مخاطبان تلویزیون تاثیرگذار باشند.

بازیگر سریال "حیرانی" درخصوص دلایل کم کاری خود نسبت به گذشته  عنوان کرد: به دلیل مشکلات اقتصادی که به وجود آمد تولیدات آثار تلویزیونی خیلی کم شد و به طبع هم تولیدات درجه یک مجموعه های تلویزیونی هم به اندک رسید و این گونه می شود که از ده مجموعه تلویزیونی چهار اثر خوب و با کیفیت می شود.

برنا نوشت: بازیگر سریال "زاویه هفتم" در رابطه با پیشنهاد هایی که برای همکاری با مجموعه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی داشته تصریح کرد: من هم از این قاعده مستثنی نبوده ام و به خاطر همین تولیداتکم پیشنهاد های زیادی نداشتم در سینما چند پیشنهاد داشته ام اما به دلیل جالب نبودن موضوعات و محتوا نپذیرفتم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
«بهنام صبوحی»، موسیقی دان و ترانه سرای کودک در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

آهنگسازان ما از اینکه بگویند آهنگساز کودک هستند واهمه دارند | آخرین خبر‌ها از ساخت موسیقی پروژه " شهر گربه‌ها "

۱۰:۰۰  -  ۳۱ شهريور ۱۴۰۰
گفتگو دیباچه با «مسعود صابری» جراح مغز و اعصاب و خواننده موفق این روز‌های موسیقی ایران

توانایی در تلفیق معنادار موسیقی سنتی و پاپ، انقلابی بزرگ در عرصه موسیقی کشور است | « دکتر مسعود » بزودی در دسترس مخاطبان قرار می گیرد

۱۳:۰۴  -  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
گفتگو دیباچه با «عباس غزالی» به بهانه ساخت فیلم جدید کوتاهش

"لبخند ماسک" نگاهی به قربانیان معضلات اجتماعی دارد | پلتفرم‌ها در ایران به لطف کرونا خیلی زود رونق گرفتند!

۱۰:۰۳  -  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
وقتی ایلیا منفرد دیگر به اوج خود برنگشت

آهنگ مشهور «گل ارکیده» چگونه ساخته شد؟

۱۸:۰۷  -  ۲۴ شهريور ۱۴۰۰
حامد تأملی طراح و تولیدکننده اسباب‌بازی در گفتگو با پایگاه خبری دیباچه بیان کرد:

شورای نظارت بر اسباب‌بازی باید به عنوان یک نهاد کاملا مستقل عمل کند | بازی و اسباب بازی مختص رده بندی سنی کودک و نوجوان نیست!

۱۵:۲۶  -  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
انتقاد‌های تند فیلمساز و منتقد جوان سینما در خصوص کیفیت آثار کمدی حال حاضر

بهارلو: فیلمِ وحشت می‌سازند، به جای ترساندن، مخاطب را به خنده می‌اندازد | آثاری نظیر «مردم معمولی»، «دراکولا» اثر فرهنگی نیستند!

۱۶:۴۳  -  ۲۴ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار