شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  Saturday, 25 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۶۷۰۷
تاریخ انتشار : ۳۸ : ۰۶ - ۰۳ فروردين ۱۳۹۵
کامران تفتی از حال و هوای کودکی و عیدی گرفتن‌های آن ایام می‌گوید.

دیباچه:
کامران تفتی بازیگر سینما و تلویزیون که متولد 19 فروردین 1358 و فارغ‌التحصیل بازیگری است، از کودکی تئاتر را در کنار پدرش آغاز کرد و تا زمان ورود به دانشگاه در کنار تحصیل مشغول به تجربه‌اندوزی در صحنه‌ها بود و استادانی همچون محمد چرمشیر، بهزاد فراهانی و ... داشت که به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز در خصوص این روزها با او گفتگو کرده‌ایم.


تفتی در این باره اتفاقات اخیر چنین گفت: بهترین اتفاق در سال 1394 مجله تبار و آلبوم «عشق زمستونی» است و بدترین اتفاق هم از دست دادن یکی از هنرمندان است که هیچ جایگزینی ندارند مثل خانم هما روستا.


تفتی از بهترین خاطره خود از دوران کودکی بیان کرد: عید در کودکی یعنی خانواده، بزرگترها و موسفید فامیل‌ها و آن چیزی کوچکی که به عنوان دشت به تو می‌دهند و در کل سال به دلیل آن عیدی خوشحال هستید.

n00035348-r-b-013


وی در خصوص هفت سین چنین گفت: من سیب را بیشتر از همه دوست دارم چون به نظرم بهترین میوه است.


وی در پایان در خصوص آرزوی خود در سال  95به باشگاه خبرنگاران گفت: امیدوارم سالی شاد و بدون گرفتاری و جیبی پر از پول داشته باشند و حال دل و قلب همه خوب و حد و مرزی نداشته باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
«زهرا بهروز منش» بازیگر سریال «قبله عالم» در گفتگو با " دیباچه"

چرا باعث می‌شوید یک نفر اسم خود را از اثرش پاک کند ? | با اعمال سانسور، قسمت ۵ و ۶ «قبله عالم» کاملا در هم ادغام شده است!

۱۲:۲۶  -  ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار