شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰  |  Saturday, 18 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۶۶۸۹
تاریخ انتشار : ۰۶ : ۱۰ - ۰۲ فروردين ۱۳۹۵
بازیگر سریال «زعفرانی» معتقد است باید مساله خانواده را در ذهن دهه هفتادی‌ها و هشتادی‌ها که با ما خیلی فرق می کنند، نهادینه کنیم.

دیباچه:

حدیث میرامینی که این شب ها با مجموعه «زعفرانی» روی آنتن است درباره آنچه که در سال جدید بیش از پیش باید مورد توجه قرار بگیرد گفت: سال نو را به همه مردم و بینندگان سریال مان تبریک می گویم و برای همه آرزوی بهترین ها را دارم. با توجه به حال و هوا، محتوا و مضمون قصه ای که هر شب شاهدش هستیم دلم می خواهد انسجام خانواده جدی تر گرفته شود.

دیباچه-حدیث میرامینی


وی افزود: «زعفرانی» نکته ای دارد که دوستش دارم و خودم هم به آن معتقدم. اینکه مردم در هر شغل و هر لباسی که هستند به انسجام خانواده جور دیگری نگاه کنند. خصوصا در نسل جدید دهه هفتاد و هشتاد که خیلی با ما فرق می کنند باید بیشتر این موضوع نهادینه شود. بهتر است کمی بیشتر تلاش کنیم و حتی شاید لازم باشد به عقب برگردیم تا این روابط را به شکل قدیمی تر و محکم تر حفظ کنیم و فکر می کنم اگر اینگونه شود دیدن آثار خانوادگی تاثیر مثبت تری در زندگی تک تک ما دارد.

 

مهر نوشت: میرامینی گفت: سریال های تلویزیون با مضمون خانواده قبلا بیشتر ساخته می شد امروز هم کمرنگ نشده اما با توجه به دوره ای که زندگی می کنیم پررنگ شدن ژانرهای دیگر ممکن است باعث شود جوانان و نوجوانان امروز، خانواده دغدغه اصلی شان نباشد. شاید برای عید این نصیحت خیلی مادربزرگانه باشد اما احساس کردم با توجه به تفاوتی که در نسل های جدید می بینم لازم است گاهی این نکات از زبان ما که خیلی سن و سالی هم نداریم و در این اختلاف سنی کم، تفاوت ها را حس می کنیم، گفته شود.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
حسین فاضل آهنگ ساز مجموعه در کنار پروانه‌ها بادیباچه مطرح کرد؛

وقتی خواننده، ابیاتی را غلط ادا کند و تذکر نگیرد، یعنی در این موسیقی همه اجزای یک اثر، از سواد کافی برخوردار نیستند!

۱۰:۱۱  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۰
«سارا منجزی پور» در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

سریــال‌های شبکه نمایـــش خانگی با مردم رو راست‌تر هستند | برنـــامه «کلبه عمو پورنگ» کلی ممیزی دارد

۱۴:۲۵  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار