سه‌شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹  |  Tuesday, 09 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۶۳۸۰
تاریخ انتشار : ۴۹ : ۰۶ - ۲۰ اسفند ۱۳۹۴
مدیر کل سابق صدا و سیما در این جلسه عنوان کرد که سال گذشته 1350میلیارد تومان درآمد داشتیم.امسال علرغم رکود سنگین اقتصادی درآمد بازرگانی نسبت به سال گذشته رشد هم داشته است.


دیباچه :


در جلسه شورای مدیران معاونت برنامه ریزی و منابع مالی از زحمات  عباس مهدوی مهر که به افتخار بازنشستگی نائل آمده است قدردانی شد.


فارس، مهدوی مهر، مدیرکل سابق بازرگانی صدا و سیما ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در طول مدت تصدی آن اداره کل گفت: سال گذشته 1350 میلیارد تومان درآمد داشتیم امسال علیرغم رکود سنگین اقتصادی درآمد بازرگانی نسبت به سال گذشته رشد هم داشته است.


دیباچه


مدیرکل سابق بازرگانی تصریح کرد: نکته قابل توجه این است که این میزان رشد درآمد بازرگانی در کنار رشد درآمد مشارکتی اتفاق افتاده است و همگان می دانند که شیب درآمدی مشارکتی بر روی درآمد بازرگانی تاثیر معکوس دارد.


معاون برنامه ریزی و منابع مالی نیز جدیت در کار را ویژگی شاخص مهدوی مهر دانست و افزود: تلاش ها و خدمات ایشان که منجر به رشد قابل توجه درآمدهای سازمان در چند سال اخیر گردید قابل تقدیر است. مجتهد در ادامه ضمن اهداء لوح تقدیر از زحمات و خدمات مهدوی مهر قدردانی کرد.


نکته : مشکلات علنی صدا و سیما این روزها بر کسی پوشیده نیست و هر گونه کم و کاستی در برنامه سازی مستقیماً توپ را به زمین  کمبود بودجه این سازمان می اندازد اما صحبت های مدیر کل سابق بازرگانی صدا و سیما نگاه تازه ای را به معضلات برنامه سازی در صدا و سیما به وجود می آورد که شاید همان عدم توانایی مدیران منصوب رئیس صدا و سیما در مدیریت شبکه هایشان باشد .

برچسب ها: تلویزیون ، سیما ، دیباچه
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹