شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  Saturday, 25 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۶۲۱۵
تاریخ انتشار : ۱۳ : ۱۲ - ۱۷ اسفند ۱۳۹۴
سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره اکران نوروز 95 گفت: با تصویب آئین نامه اکران فیلم های نوروزی قطعی شد.غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره اکران فیلم های نوروزی و جلسه امروز (17 اسفند) شورای صنفی نمایش  گفت: با تصویب آئین نامه اکران فیلم توسط رئیس سازمان سینمایی  5 فیلم اکران نوروزی قطعی و از 26 اسفندماه در نوبت اکران سینماها قرار می گیرند. «بادیگارد» به سرگروهی استقلال، «ابد و یک روز» به سرگروهی سینما آزادی، «کفش هایم کو؟» در گروه سینمایی زندگی، «خشم و هیاهو» در گروه سینمایی اریکه ایرانیان قطعی شد، «پنجاه کیلو آلبالو» در گروه سینمایی کوروش و فیلم سینمایی «من سالوادور نیستم» نیز به سرگروهی ماندانا به اکران خود ادامه می دهد.

دیباچه-غلامرضا فرجی


فرجی در پاسخ به این سوال که محسن کیایی مدعی شد فیلمش درخواست اکران نوروزی ارایه داده است گفت: فیلم بارکد در اولویت های دفتر پخش فیلم نبوده و به شورای صنفی نمایش به عنوان اولویت اکران نوروزی ارایه نشده است.

وی درباره اکران دوم نوروزی گفت: صاحبان آثار که علاقمند اکران فیلم در اکران دوم نوروز هستند می توانند قرارداد فیلم خود را با دفاتر پخش و سینماهای سرگروه تا 15 فروردین ماه به شورای صنفی ارایه دهند.

فارس نوشت: سخنگوی شورای صنفی نمایش تاکید کرد: شورای صنفی نمایش در اکران نوروزی فیلم ها هیچ دخل و تصرفی نداشته است و براساس اولویت دفاتر و انعقاد قرارداد با سرگروه های سینمایی اکران نوروزی را تعیین کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
«زهرا بهروز منش» بازیگر سریال «قبله عالم» در گفتگو با " دیباچه"

چرا باعث می‌شوید یک نفر اسم خود را از اثرش پاک کند ? | با اعمال سانسور، قسمت ۵ و ۶ «قبله عالم» کاملا در هم ادغام شده است!

۱۲:۲۶  -  ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
«بهنام صبوحی»، موسیقی دان و ترانه سرای کودک در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

آهنگسازان ما از اینکه بگویند آهنگساز کودک هستند واهمه دارند | آخرین خبر‌ها از ساخت موسیقی پروژه " شهر گربه‌ها "

۱۰:۰۰  -  ۳۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار