جمعه ۲۶ شهريور ۱۴۰۰  |  Friday, 17 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۶۱۵۶
تاریخ انتشار : ۲۰ : ۱۱ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
به پاس سه دهه حضور مستمر و تلاش استاد پرویز پرستویی در عرصه سینما و تلویزیون، آئین تجلیل از این هنرمند در خبرگزاری فارس برگزار می شود.

دیباچه:

پرویز پرستویی بازیگر توانمند و به نام سینمای ایران پیش از انقلاب فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرد اما بعد از انقلاب با حضور موفق در عرصه فرهنگ و هنر  چهارمین دوره فعالیت خود در این عرصه را تجربه می کند.

دیباچه-پرویز پرستویی2


کارنامه فعالیت پرویز پرستویی نشان  از این مهم دارد که تلاش کرده در آثاری به ایفای نقش بپردازد که در آن اثری از تعهد به هنر اصیل ایرانی و اسلامی وجود داشته است. وی حضور چشمگیری در عرصه سینما و تئاتر داشته و یکی از بازیگرانی است که در حوزه دفاع مقدس توانسته است ایثارگری و فداکاری رزمندگانی این عرصه را به درستی به نمایش بگذارد و مظلومیت این عزیزان را با هنرش نمایان کند.

پرویز پرستویی با هنر مثال زدنی‌اش به شخصیت‌هایی جان بخشیده که بیشترین نقش را در ثبات و امنیت این مرز و بوم عهده‌دار بوده و هستند پربیراه نیست اگر بگوییم او تنها بازیگری است که در عرصه سینمای کمدی و جدی در حوزه دفاع مقدس فعالیت داشته و در هر دو عرصه، از بهترین‌هاست. پرستویی علاوه بر فعالیت درعرصه بازیگری تلاش کرده تا فیلم هایی درسینمای ایران تهیه و تولید کند و در این آثار تلاش کرده از نسل جوان حمایت کند.

خبرگزاری فارس به همین مناسبت در واپسین روزهای سال ۹۴ مراسم تجلیل از این چهره موثر در عرصه بازیگری هنر انقلاب و دفاع مقدس ترتیب داده است.

فارس نوشت: در این مراسم جمعی از مدیران فرهنگی و هنرمندان سینما و تلویزیون حضور خواهند داشت و حضور برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

مراسم تجلیل از این هنرمند توانمند روز سه شنبه (۱۸ اسفندماه) ساعت ۱۵ در خبرگزاری فارس برگزار خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
حسین فاضل آهنگ ساز مجموعه در کنار پروانه‌ها بادیباچه مطرح کرد؛

وقتی خواننده، ابیاتی را غلط ادا کند و تذکر نگیرد، یعنی در این موسیقی همه اجزای یک اثر، از سواد کافی برخوردار نیستند!

۱۰:۱۱  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۰
«سارا منجزی پور» در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

سریــال‌های شبکه نمایـــش خانگی با مردم رو راست‌تر هستند | برنـــامه «کلبه عمو پورنگ» کلی ممیزی دارد

۱۴:۲۵  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار