يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹  |  Sunday, 28 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۶۰۳۶
تاریخ انتشار : ۳۴ : ۰۵ - ۱۳ اسفند ۱۳۹۴
در میان فیلم‌هایی در حال اکران؛ دو فیلم "در مدت معلوم" با سه میلیارد و 50 میلیون تومان و "کوچه بی‌نام" به کارگردانی هاتف علیمردانی با یک میلیارد و 74 میلیون تومان در راس جدول فروش قرار گرفته‌اند.دیباچه:

سینماهای سراسر کشور در روزهای پایانی سال در حال نمایش فیلم‌های "من سالوادور نیستم"، "نزدیکتر"، "کوچه بی‌نام"، "آزادی مشروط"، "پایان خدمت"، "، "خبر خاصی نیست" و "در مدت معلوم"هستند.

از میان فیلم‌هایی که در بالا نام برده شد؛ دو فیلم "در مدت معلوم" ساخته وحید امیرخانی با 77 روز اکران و سه میلیارد و 50 میلیون تومان فروش و "کوچه بی‌نام" به کارگردانی هاتف علیمردانی با اکران بیست روزه و فروش یک میلیارد و 74 میلیون تومانی در راس جدول فروش قرار گرفته‌اند.

دیباچه-فیلم


  "من سالوادور نیستم" ساخته منوچهر هادی و "نزدیکتر" به کارگردانی مصطفی احمدی تازه‌ترین فیلم‌های اکران‌اند. فیلمِ اول در هفته نخست؛ فروش 330 میلیون تومانی را به ثبت رسانده اما از میزان فروش فیلمِ "نزدیکتر" آماری ثبت نشده است. "آزادی مشروط" به کارگردانی حسین مهکام  و "پایان خدمت" ساخته حمید زرگرنژاد پس دو هفته 33 میلیون و 27 میلیون تومان فروخته‌اند."خبر خاصی نیست" ساخته مصطفی شایسته نیز پس از دو ماه فروش 368 میلیون تومانی داشته است.

این فیلم‌ها تا نیمه سوم اسفندماه و اکران نوروزی همچنان بر پرده سینماها خواهند بود.

در این روزهای کم فروغ سالن‌های سینما؛ پردیس سینمایی چارسو در حرکتی نو برخی فیلم‌های جشنواره امسال فیلم فجر را در سانس‌هایی محدود و با برگزاری نشست‌های نقدوبررسی با حضور سازنده و برخی بازیگران فیلم اکران کرد.

ایلنا نوشت: بلیت فیلم‌های "لانتوری" ساخته رضا درمیشیان، «اژد‌ها وارد می‌شود» به کارگردانی مانی حقیقی، «ایستاده در غبار» ساخته حسین مهدویان پیش فروش شده است و علاقه‌مندان به دیدن فیلم‌های "من" ساخته سهیل بیرقی، "نفس" به کارگردانی نرگس آبیار، "سینما نیمکت" ساخته محمد رحمانیان و نیمرخ‌ها ساخته هنرمند فقید ایرج کریمی همچنان برای خرید می‌توانند اقدام کنند.
برچسب ها: سینما ، دیباچه ، فیلم
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹