پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۰  |  Thursday, 23 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۶۰۰۷
تاریخ انتشار : ۴۱ : ۰۸ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۴
ایوب اقاخانی از بازی در نمایش «بازار عاشقان» هادی مرزبان کناره‌گیری کرد.

دیباچه:

هادی مرزبان که نمایش «بازار عاشقان» درباره شمس و مولانا را در جشنواره تئاتر فجر به صحنه برده بود، قرار است از هفتم فروردین ماه آن را در تالار وحدت به اجرای عمومی برساند، اما بازیگر نقش مولانا از این نمایش انصراف داده است.

ایوب آقاخانی درباره کناره گیری خود از گروه نمایش «بازار عاشقان»گفت: به شهادت همکاری‌های مکرر، صادقانه می‌گویم که آقای مرزبان را عاشقانه دوست دارم و پیش از این دو بار برای او بازی کرده و یک بار هم نویسندگی کرده‌ام که همیشه هم همکاری و خاطره خوبی برای هر دو ما رقم خورده است.

دیباچه-ایوب آقاخانی


او ادامه داد: درست به دلیل علاقه‌ای که به ایشان دارم پذیرفتم که در بحران جشنواره تئاتر فجر که به تازگی بازیگر نقش مولانا را از دست داده بود، در مدت 11 روز به کمک ایشان بشتابم و نمایش را برای جشنواره آماده کنیم که همین هم شد، اما بعد از آن که از مرحله عشق و علاقه صمیمانه‌ام به آقای مرزبان عبور می کنیم، برای منِ ایوب آقاخانی پاره‌ای ملاحظات حرفه‌ای هم اهمیت پیدا می کند که ناگزیرم با اهمیت دادن به آن‌ها به خودم در اندازه خودم احترام بگذارم.

آقاخانی اضافه کرد: از آنجا که حدس می‌زدم و با کمی آزمون و گپ و گفت به این باور رسیدم که این ملاحظات در پروژه قابل اجرا نیست ترجیح دادم از آقای مرزبان، استاد نازنین و پیشکسوت تئاتر کشورمان، اجازه بگیرم که استثنائا در این پروژه کنار ایشان نباشم.

این بازیگر گفت: آرزوی قلبی من اجراهای خوب برای این گروه شریف و استقبال مخاطبان برای این تلاش صمیمانه است، اما من از همکاری در اجراهای عمومی معذورم؛ اول به دلیل ملاحظات حرفه‌ای و دوم به دلیل مشکلات شخصی.

ایسنا نوشت: نمایش «بازار عاشقان» به نویسندگی محمد ابراهیمیان و کارگردانی هادی مرزبان داستان شمس و مولانا را با بازی فرهاد قائمیان، ایرج راد، شهرام عبدلی، فرزانه کابلی و ... روایت می‌کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
«بهنام صبوحی»، موسیقی دان و ترانه سرای کودک در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

آهنگسازان ما از اینکه بگویند آهنگساز کودک هستند واهمه دارند | آخرین خبر‌ها از ساخت موسیقی پروژه " شهر گربه‌ها "

۱۰:۰۰  -  ۳۱ شهريور ۱۴۰۰
گفتگو دیباچه با «مسعود صابری» جراح مغز و اعصاب و خواننده موفق این روز‌های موسیقی ایران

توانایی در تلفیق معنادار موسیقی سنتی و پاپ، انقلابی بزرگ در عرصه موسیقی کشور است | « دکتر مسعود » بزودی در دسترس مخاطبان قرار می گیرد

۱۳:۰۴  -  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
گفتگو دیباچه با «عباس غزالی» به بهانه ساخت فیلم جدید کوتاهش

"لبخند ماسک" نگاهی به قربانیان معضلات اجتماعی دارد | پلتفرم‌ها در ایران به لطف کرونا خیلی زود رونق گرفتند!

۱۰:۰۳  -  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
وقتی ایلیا منفرد دیگر به اوج خود برنگشت

آهنگ مشهور «گل ارکیده» چگونه ساخته شد؟

۱۸:۰۷  -  ۲۴ شهريور ۱۴۰۰
حامد تأملی طراح و تولیدکننده اسباب‌بازی در گفتگو با پایگاه خبری دیباچه بیان کرد:

شورای نظارت بر اسباب‌بازی باید به عنوان یک نهاد کاملا مستقل عمل کند | بازی و اسباب بازی مختص رده بندی سنی کودک و نوجوان نیست!

۱۵:۲۶  -  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
انتقاد‌های تند فیلمساز و منتقد جوان سینما در خصوص کیفیت آثار کمدی حال حاضر

بهارلو: فیلمِ وحشت می‌سازند، به جای ترساندن، مخاطب را به خنده می‌اندازد | آثاری نظیر «مردم معمولی»، «دراکولا» اثر فرهنگی نیستند!

۱۶:۴۳  -  ۲۴ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار