جمعه ۲۶ شهريور ۱۴۰۰  |  Friday, 17 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۹۵۹
تاریخ انتشار : ۲۵ : ۰۹ - ۱۱ اسفند ۱۳۹۴
مصطفی کیایی کارگردان «بارکد» می‌گوید درخواست اکران نوروزی داشته و با پخش‌کننده هم قرارداد بسته ولی این فیلم برای اکران نوروز انتخاب نشده است.

دیباچه:


مصطفی کیایی کارگردان سینما با بیان این مطلب که از مدتی پیش برای اکران نوروزی فیلم سینمایی «بارکد» به شورای صنفی نمایش درخواست داده بوده اند، گفت: در حالی که ما در نظر داشتیم «بارکد» را نوروز روی پرده سینما ببریم ولی نمی دانم چرا نام این فیلم در لیست نامزدهای اکران نوروزی قرار نگرفت.


دیباچه-مصطفی کیایی


وی ادامه داد: با شرکت پخش فیلمیران برای اکران «بارکد» قرارداد بسته بودیم و این شرکت دو فیلم سینمایی «بارکد» و «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا را برای اکران نوروزی به شورای صنفی نمایش پیشنهاد داده که گویا «بارکد» مورد قبول قرار نگرفته است.


کیایی با اشاره به اینکه پروانه نمایش این فیلم سینمایی هفته آینده صادر می شود، تاکید کرد: در چنین شرایطی فکر می کنم «بارکد» را برای اکران دوم نوروز و یا عید فطر نگه داریم.


مهر نوشت: این کارگردان در پاسخ به اینکه آیا پروژه جدیدی برای تولید در نظر دارد یا خیر، گفت: طی سال‌های گذشته فیلم های متعددی ساخته ام و فکر می کنم امسال برای من سال استراحت باشد. در حال حاضر هیچ برنامه ای برای ساخت فیلم جدیدی ندارم البته این امکان هم وجود دارد که شرایطی پیش آید تا پروژه جدیدی را در دست تولید بگیرم.نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
حسین فاضل آهنگ ساز مجموعه در کنار پروانه‌ها بادیباچه مطرح کرد؛

وقتی خواننده، ابیاتی را غلط ادا کند و تذکر نگیرد، یعنی در این موسیقی همه اجزای یک اثر، از سواد کافی برخوردار نیستند!

۱۰:۱۱  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۰
«سارا منجزی پور» در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

سریــال‌های شبکه نمایـــش خانگی با مردم رو راست‌تر هستند | برنـــامه «کلبه عمو پورنگ» کلی ممیزی دارد

۱۴:۲۵  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار