چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹  |  Wednesday, 24 February 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۹۲۰
تاریخ انتشار : ۰۴ : ۰۷ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۴
ایرج محمدی تهیه کننده سریال زعفرانی گفت: بیش از 50 درصد از سریال زعفرانی تمام شده است، اما برآورد می کنیم تعطیلات نوروزی هم کار ادامه داشته باشد.

دیباچه:

این سریال چهارده قسمتی در 45 دقیقه به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما و بر اساس طرحی از حامد محمدی ساخته می شود.

محمدی تاکید کرد: نویسندگی این سریال را حامد محمدی به همراه سعید جلالی و آزاده محسنی انجام داده اند و مهدی هاشمی، ستاره اسکندری، مهران احمدی، نرگس محمدی و حدیث میرامینی در این سریال بازی می کنند.

محمدی در مورد بخش های فیلمبرداری شده این سریال گفت: تقریبا بیش از 50 درصد این سریال فیلمبرداری شده است و فیلمبرداری شش قسمت پایانی باقی مانده؛ در حال تدوین همزمان قسمت های فیلمبرداری شده هستیم و احتمالا تا 20 اسفند هفت قسمت اول را به شبکه تحویل می دهیم.

دیباچه-زعفرانی


تهیه کننده سریال نیاز، افزود: همه لوکیشن های سریال داخل تهران است، لوکیشن اصلی منزل ناصر و نسرین، قهوه خانه زعفرانی محل کسب ناصر، رستوران همایون با بازی مهران احمدی به نام باغ همایون، بیمارستان، خیابان های بی شمار و کلانتری است.

وی همچنین در مورد شیوه جدید تصویب فیلمنامه آثار نمایشی در سازمان صداوسیما با وجود مرکز امور نمایشی معاونت سیما و مرکز گسترش فیلمنامه نویسی گفت: این روند به نظر من خوب است، ابتدا تهیه کننده طرح را به گروه های فیلم و سریال شبکه ها می دهد و گروه بعد از بررسی اولیه به مرکز امور نمایشی سیما آن را ارائه می دهند. ضمن اینکه مرکز گسترش فیلمنامنه نویسی روی فیلمنامه ها نظارت دارند و اینکه تا وقتی نگارش فیلمنامه تمام نشده است، کار تصویربرداری آغاز نشود.

وی در مورد مراحل نوشتن فیلمنامه سریال زعفرانی نیز گفت: طرح اواسط تابستان به مدیریت شبکه دو ارائه شد و بعد از حدود یک ماه به تصویب رسید. بعد از آن نگارش فیلمنامه آغاز و در نهایت روز 17 دی فیلمبرداری آغاز شد.

سریال زعفرانی برای پخش در تعطیلات نوروز از شبکه دو سیما اکنون در حال فیلمبرداری است. بیمار استاندارد به کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی بهرام توکلی و دودکش 2به کارگردانی و نویسندگی محمد حسین لطیفی به ترتیب برای پخش از شبکه های سه و یک سیما آماده می شوند.

ایرنا نوشت: در خلاصه داستان سریال زعفرانی آمده است، ۹۹ درصد، کمی بیشتر و کم تر فرقی نمی کند. اگر زعفرانی باشی همه چیز درست پیش می رود. خانواده ناصر و نسرین که زندگی شان عطر و طعم زعفرانی دارد، از این قاعده مستثنی نیستند. اگر چه صد تا دوست دارند و البته یک دشمن...
برچسب ها: دیباچه ، زعفرانی
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹