جمعه ۲۶ شهريور ۱۴۰۰  |  Friday, 17 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۸۹۹
تاریخ انتشار : ۰۴ : ۰۳ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۴
شب گذشته قسمت بیستم سریال «شهرزاد» با حضور قابل توجه مردم و مخاطبین این سریال، در پردیس سینمایی کوروش به نمایش درآمد.

دیباچه:

در این اکران مردمی که بیش از پیش جنبه مردمی داشت، محمد امامی و محمد هادی رضوی تهیه کننده و سرمایه گذار سریال «شهرزاد» حضور داشتند.

ساعت 21:30 دقیقه با خاموش شدن چراغ های سالن یک پردیس کوروش، دو کلیپ عزیزم کجایی و ماه پیشونی روی پرده سینما نمایش داده شد.

استقبال مردم تا حدی بود که به گفته رضوی یکی از تهیه کنندگان سریال، چهار دقیقه بعد از اطلاع رسانی عمومی برای خرید بلیط نمایش عمومی این سریال، تمام بلیط ها به صورت آنلاین به فروش رسید و تعداد کثیری از مردم روی زمین و پله های سالن شماره یک به صورت نشسته سریال را دیدند.

دیباچه-شهرزاد2


بعد از اتمام دو کلیپ یاد شده، پنج دقیقه از مدت زمان نمایش سریال، به پخش آنچه گذشت برای یادآوری مخاطبان اختصاص داده شد.

نکته جالب در این اکران عمومی عکس العمل‌های مردم از زمان پخش تیتراژ تا انتهای سریال بود. اولین عکس العمل مردم با نمایان شدن نام حسن فتحی بر روی پرده نمایش صورت گرفت که با تشویق بسیار مواجه شد.دیگر واکنش مردم به تکه کلام های برخی شخصیت ها بود که می‌خندیدند.یکی دیگر از عکس العمل های مردم حین تماشای سریال شهرزاد،مربوط به سکانسی بود که فرهاد دماوندی،بزرگ آقا را از مرگ حتمی نجات داد و مردم در ابن لحظه،فرهاد را به شدت تشویق کردند.بخش دیگری از استقبال مردم نسبت به تک تک سکانس های سریال شهرزاد، زمانی بود که قباد در جواب درخواست راننده آمبولانس برای دریافت برگه خروج از بیمارستان، مبلغی را به راننده آمبولانس داد و گفت این هم برگه خروج! و مردم از رفتار خنده دار او شگفت زده شدند.دیگر سکانس مورد توجه مردم، مربوط به سکانس های پایانی سریال بود که به دنبال پرستاری مورد اعتماد برای بزرگ آقا می گشتند و قباد به مل مل گفت تا شهرزاد را خبر کند و در همان لحظه شیرین با تحکم به مل مل گفت این کار را نمی‌کنی!

فارس نوشت: سریال با تیتراژ ماه پیشونی و تصویر زمینه گردنبند مرغ آمین به پایان رسید و این بار و در اکران عمومی، خبری از آنچه خواهید دید، نبود.

حالا نیمی از سالن خالی شده و تعدادی که در سالن مانده اند به صورت تکی و چند نفره با پرده سینما که تیتراژ پایانی سریال «شهرزاد» روی آن در حال پخش است،عکس سلفی می‌گیرند.

بخشی دیگر از مردم که از ندیدن بازیگرهای سریال «شهرزاد»، ناراحت هستند این ناراحتی را با گرفتن عکس یادگاری با امامی و رضوی تهیه کنندگان  سریال «شهرزاد» جبران می‌کنند.
برچسب ها: اکران ، دیباچه ، شهرزاد
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
حسین فاضل آهنگ ساز مجموعه در کنار پروانه‌ها بادیباچه مطرح کرد؛

وقتی خواننده، ابیاتی را غلط ادا کند و تذکر نگیرد، یعنی در این موسیقی همه اجزای یک اثر، از سواد کافی برخوردار نیستند!

۱۰:۱۱  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۰
«سارا منجزی پور» در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

سریــال‌های شبکه نمایـــش خانگی با مردم رو راست‌تر هستند | برنـــامه «کلبه عمو پورنگ» کلی ممیزی دارد

۱۴:۲۵  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار