شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰  |  Saturday, 18 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۸۶۴
تاریخ انتشار : ۳۸ : ۰۴ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۴
تهیه کننده مسابقه آشپزی دستپخت گفت: تا الان مسابقه هفت گروه از سرآشپزان مطرح کشور در این مسابقه به اتمام رسیده و فینالیست های این هفت گروه هم مشخص شده اند.شاهرخ امیرمعزی افزود: در هر گروه 9 نفر از سرآشپزان با نظارت دقیق داوران ایرانی و بین المللی با یکدیگر رقابت می کنند که تا الان هفت نفر از 63 سرآشپزی که در این رقابت ها شرکت کرده اند به مرحله نهایی که در ایام نوروز 95 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد با هم به رقابت می پردازند. او ادامه داد: با پایان رقابت گروه هشت و نه که تا آخر اسفند ماه به اتمام خواهد رسید دو سرآشپز باقی مانده هم به جمع فینالیست ها اضافه خواهد شد.

 

این تهیه کننده با بیان این که در ایام نوروز در12 برنامه رقابت های فینال مسابقه دستپخت به روی آنتن خواهد رفت اظهار داشت: این مسابقات که بصورت حذفی خواهد بود هر شب ساعت20 از شبکه یک پخش می شود. امیر معزی درباره مسابقه نهایی دستپخت تصریح کرد: پس از گذشت چهار برنامه 2 نفر از شرکت کنندگان حذف می شوند، بعد از گذشت دو برنامه، دو نفر دیگر از سرآشپزان حذف خواهند شد، پنج نفر باقی مانده هم به همین صورت در چهار برنامه حذف شده و سه سرآشپز باقی مانده در سه شب با هم به رقابت خواهند پرداخت و در شب آخر برنده خوش شانس مسابقه دستپخت تعیین می شود.

دیباچه-دستپخت


تهیه کننده برنامه دستپخت یادآور شد: سرآشپز برتر این مسابقات مبلغ30 میلیون تومان جایزه نقدی به همراه تندیس زرین برنامه که از جنس طلا هست به او اهدا می شود. شاهرخ امیر معزی همچنین از اعزام سه نفر پایانی این رقابت ها به مسابقات بین المللی خبر داد که به میزبانی دانشگاه و مدرسه آشپزی Chef cut (شف کات) که در همه کشورهای اروپایی شعبه و نمایندگی دارد اعزام خواهند شد. این تهیه کننده گفت: بعد از پایان مسابقه دستپخت در سال 94 ، نه سرآشپز هم که به انتخاب بینندگان معرفی شدند با یکدیگر رقابت کرده و نفر برتر هم به همراه سه سرآشپز دیگر به مسابقات بین المللی اعزام خواهد شد.

 

برنا نوشت: شاهرخ امیر معزی اضافه کرد: در پایان هشت مرحله از مسابقه دستپخت، سه میلیون بیننده با ارسال پیامک به برنامه، رضایت خودشان را از مسایقه دستپخت اعلام کردند. گفتنی است مرحله نهایی و فینال مسابقه دستپخت از 29 اسفند 1394 تا 12 فروردین 95 هر شب حوالی ساعت 20 از شبکه یک به روی آنتن خواهد رفت تا در پایان نوروز 95 ، آشپز برتر و سرآشپز سال 1394 انتخاب و معرفی شود.
برچسب ها: دیباچه ، دستپخت
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
حسین فاضل آهنگ ساز مجموعه در کنار پروانه‌ها بادیباچه مطرح کرد؛

وقتی خواننده، ابیاتی را غلط ادا کند و تذکر نگیرد، یعنی در این موسیقی همه اجزای یک اثر، از سواد کافی برخوردار نیستند!

۱۰:۱۱  -  ۲۳ شهريور ۱۴۰۰
«سارا منجزی پور» در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

سریــال‌های شبکه نمایـــش خانگی با مردم رو راست‌تر هستند | برنـــامه «کلبه عمو پورنگ» کلی ممیزی دارد

۱۴:۲۵  -  ۲۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار