شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  Saturday, 25 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۶۸۲
تاریخ انتشار : ۱۹ : ۰۷ - ۰۶ اسفند ۱۳۹۴
تهیه کننده مجموعه طنز سه شو از افزایش آیتم های نمایشی این مجموعه با موضوعاتی مرتبط با نوروز در این ایام خبر داد.

دیباچه-سه شو


مهران مهام ضمن اعلام خبر پخش هر شب مجموعه طنز سه شو افزود: این مجموعه طنز در قسمت های 55 دقیقه ای هر شب از شبکه سه در ایام نوروز پخش می شود.

طنز سه شو که مجموعه ای ترکیبی متشکل از پلاتوهای داخل استودیو و آیتم های نمایشی است از اوایل زمستان جاری شب های پنج شنبه و جمعه از شبکه سه سیما پخش می شود.

این مجموعه به کارگردانی جواد رضویان و تهیه کنندگی علیرضا ابراهیمی از مجموعه های مشارکتی شبکه سه سیماست. در ادامه تهیه کنندگی این مجموعه را مهران مهام برعهده گرفت و جواد رضویان نیز چندی بعد از آغاز پخش این مجموعه، خبر جدایی خود را از آن در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد.

مهران مهام در پاسخ به این سوال که آیا رضویان برای پخش قسمت های نوروزی به گروه می پیوندند یا خیر؟ نیز گفت: ایشان تازه برای استراحت رفته اند، اما هر زمانی که بخواهند برگردند ما قطعا از حضورشان استقبال می کنیم.

وی در خصوص آیتم های نمایشی هم که در این مجموعه برای پخش در نوروز اضافه شده است اظهار کرد: موضوع این آیتم ها با توجه به حال و هوای عید نوشته شده است، مانند صله رحم، عیدی دادن، عیدی گرفتن و ترافیک جاده ای و بر همین اساس بعضی بازیگران نیز به مجموعه اضافه شده اند.

مهام در مورد اینکه در غیبت رضویان چه کسی کارگردانی آیتم های نمایشی را انجام می دهد نیز گفت: حسین غضنفری وظیفه کارگردانی این آیتم ها را فعلا برعهده دارند.

ایرنا نوشت: پیش از این حسین غضنفری در مجموعه تدوین گر بوده است و گفته می شود کارگردانی پلاتوهای داخل استودیو نیز که به عهده رضویان بوده به مهران غفوریان سپرده شده است. ضمن اینکه بیژن بنفشه خواه همراه با غفوریان این پلاتوها را اجرا می کنند.
برچسب ها: دیباچه ، سه شو ، مهران مهام
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
«زهرا بهروز منش» بازیگر سریال «قبله عالم» در گفتگو با " دیباچه"

چرا باعث می‌شوید یک نفر اسم خود را از اثرش پاک کند ? | با اعمال سانسور، قسمت ۵ و ۶ «قبله عالم» کاملا در هم ادغام شده است!

۱۲:۲۶  -  ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
«بهنام صبوحی»، موسیقی دان و ترانه سرای کودک در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

آهنگسازان ما از اینکه بگویند آهنگساز کودک هستند واهمه دارند | آخرین خبر‌ها از ساخت موسیقی پروژه " شهر گربه‌ها "

۱۰:۰۰  -  ۳۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار