سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹  |  Tuesday, 02 March 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۶۰۹
تاریخ انتشار : ۵۲ : ۱۲ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۴
شبکه های گوناگون رسانه ملی در حال پخش انیمیشن های محبوبی به نام  (( دیرین دیرین  )) هستند که توانسته از بدو تولدش در حوزه های گوناگون اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و حتی سیاسی تاثیر و ضریب نفوذ بالایی داشته باشد .

 

دیباچه :

گستردگی فضای مجازی و دسترسی اقشار مختلف به پیام رسان های اجتماعی در فضای مجازی دامنه گستردگی این انیمیشن را افزایش داده و کمتر کسی است که در زمان حدود 3 دقیقه این انیمیشن ها خنده به سراغش نرفته و تاثیر  باشد .

در این راستا شرکت نفت پارس توانسته پیام های گوناگونی را از طریق این انیمیشن به جامعه منتقل کند که عمده ی آن با توجه به منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات رئیس جمهور در خصوص مباحث محیط زیست ، آلودگی هوا ، مصرف بهینه سوخت و برق می باشد .

نفت پارس

شركت نفت پارس به عنوان يكي از قطب هاي توليد روغن هاي روان كننده در كشور در راستاي تبعيت از روند توسعه پايدار و ارزشهاي سازماني خود پيشگيري از آلودگي هاي زيست محيطي با انتخاب راهكارهاي مطلوب و مقرون به صرفه اقتصادي ، انطباق كامل فعاليت ها و توليد محصولات شركت با مقررات و قوانين ايمني و بهداشت حرفه اي و زيست محيطي و بهينه سازي مصرف مواد و انرژي را در دستور کار خود قرار داده است .

از این رو توانسته جدای از تبلغات خویش در راستای  فرهنگ سازی در مسائل زیست محیطی  و انرژی  قدم مثبت و موثری را با استفاده  از ابزار و نیاز امروز جامعه بردارد .
برچسب ها: دیباچه ، نفت پارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
در پی آتش سوزی بامداد امروز رخ داد

وارد شدن خسارت جدی به سالن « هادی حجازی فر »

۱۴:۳۱  -  ۰۸ آذر ۱۳۹۹
در دومین سال نبود جمشید مشایخی ،نادر مشایخی از پدر گفت

بهترین هدیه عمرم را از پدرم گرفتم

۱۰:۰۶  -  ۰۶ آذر ۱۳۹۹