شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰  |  Saturday, 25 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۶۰۹
تاریخ انتشار : ۵۲ : ۱۲ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۴
شبکه های گوناگون رسانه ملی در حال پخش انیمیشن های محبوبی به نام  (( دیرین دیرین  )) هستند که توانسته از بدو تولدش در حوزه های گوناگون اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی و حتی سیاسی تاثیر و ضریب نفوذ بالایی داشته باشد .

 

دیباچه :

گستردگی فضای مجازی و دسترسی اقشار مختلف به پیام رسان های اجتماعی در فضای مجازی دامنه گستردگی این انیمیشن را افزایش داده و کمتر کسی است که در زمان حدود 3 دقیقه این انیمیشن ها خنده به سراغش نرفته و تاثیر  باشد .

در این راستا شرکت نفت پارس توانسته پیام های گوناگونی را از طریق این انیمیشن به جامعه منتقل کند که عمده ی آن با توجه به منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات رئیس جمهور در خصوص مباحث محیط زیست ، آلودگی هوا ، مصرف بهینه سوخت و برق می باشد .

نفت پارس

شركت نفت پارس به عنوان يكي از قطب هاي توليد روغن هاي روان كننده در كشور در راستاي تبعيت از روند توسعه پايدار و ارزشهاي سازماني خود پيشگيري از آلودگي هاي زيست محيطي با انتخاب راهكارهاي مطلوب و مقرون به صرفه اقتصادي ، انطباق كامل فعاليت ها و توليد محصولات شركت با مقررات و قوانين ايمني و بهداشت حرفه اي و زيست محيطي و بهينه سازي مصرف مواد و انرژي را در دستور کار خود قرار داده است .

از این رو توانسته جدای از تبلغات خویش در راستای  فرهنگ سازی در مسائل زیست محیطی  و انرژی  قدم مثبت و موثری را با استفاده  از ابزار و نیاز امروز جامعه بردارد .
برچسب ها: دیباچه ، نفت پارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
گفتگو دیباچه با محسن امامیان نویسنده کتاب "سعی هشتم"

تغییر ساختار مدیریتی در سازمان صدا و سیما مانع از ساخت سریال ۲۶ قسمتی حضرت هاجر (ع) شد!

۱۰:۲۸  -  ۰۱ مهر ۱۴۰۰
«زهرا بهروز منش» بازیگر سریال «قبله عالم» در گفتگو با " دیباچه"

چرا باعث می‌شوید یک نفر اسم خود را از اثرش پاک کند ? | با اعمال سانسور، قسمت ۵ و ۶ «قبله عالم» کاملا در هم ادغام شده است!

۱۲:۲۶  -  ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
«بهنام صبوحی»، موسیقی دان و ترانه سرای کودک در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

آهنگسازان ما از اینکه بگویند آهنگساز کودک هستند واهمه دارند | آخرین خبر‌ها از ساخت موسیقی پروژه " شهر گربه‌ها "

۱۰:۰۰  -  ۳۱ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار