پنجشنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۰  |  Thursday, 23 September 2021

دیباچه

کد خبر: ۵۵۶۷
تاریخ انتشار : ۵۴ : ۰۷ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۴

یکی از مجموعه‌هایی که هر سال در ایام نوروز مخاطبان زیادی دارد مجموعه کلاه قرمزی و پسرخاله است. شنیده می‌شود این مجموعه در نوروز 95 از شبکه دو پخش نخواهد شد.


دیباچه:

مجموعه کلاه قرمزی و پسرخاله به احتمال بسیار زیاد امسال و در نوروز ۹۵ پخش نمی‌شود اما دلیل این پخش نشدن دقیق و شفاف اعلام نشده است.

دیباچه-کلاه قرمزی


یکی از دلایلی که برای این کار مطرح شده این است که تهیه‌کنندگان مجموعه کلاه قرمزی از ۶ ماه پیش اعلام کرده بودند که قصد دارند فیلم سینمایی کلاه قرمزی و دوستان را بسازند و به همین دلیل از مدیران شبکه دو تقاضا کردند تا بودجه این مجموعه به تهیه‌کننده دیگری داده شود اما مدیران شبکه دو همچنان علاقه داشتند کلاه قرمزی در نوروز ۹۵ ساخته شود.

یکی از دلایل دیگری که برای پخش نشدن این مجموعه گفته می‌شود؛ مسائل مالی است. حمید جبلی صداپیشه کلاه قرمزی یک ماه پیش در مراسم افتتاحیه سی و چهارمین جشنواره تئا‌تر فجر گفته بود که امسال کلاه قرمزی پخش نمی‌شود زیرا صداوسیما و مدیران شبکه دو قبل از محمدرضا جعفری جلوه بدهی سال گذشته را پرداخت نکرده‌اند. هرچند این مسئله نیز از سوی مسئولان صداوسیما تایید نشد.

و دلیل دیگری که برای پخش نشدن مجموعه کلاه قرمزی بیان می‌شود؛ جدول فشرده پخش (کنداکتور) برنامه‌ها و حجم زیاد برنامه‌های متنوعی است که امسال ساخته شده و قرار است در نوروز ۹۵ پخش شود و به همین دلیل امکان قرار دادن یک برنامه جدید در کنداکتور وجود ندارد.

ایلنا نوشت:هریک از دلایل بالا صحیح باشد نتیجه آن یکی است و در نوروز ۹۵ مجموعه کلاه قرمزی پخش نمی‌شود هرچند ممکن است مانند سالهای گذشته تا فرصت باقی مانده به نوروز تصمیمات دیگری از سوی مدیران صداوسیما و سازندگان مجموعه کلاه قرمزی و پسر خاله گرفته شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
مطالب برگزیده
«بهنام صبوحی»، موسیقی دان و ترانه سرای کودک در گفتگو با "دیباچه" مطرح کرد:

آهنگسازان ما از اینکه بگویند آهنگساز کودک هستند واهمه دارند | آخرین خبر‌ها از ساخت موسیقی پروژه " شهر گربه‌ها "

۱۰:۰۰  -  ۳۱ شهريور ۱۴۰۰
گفتگو دیباچه با «مسعود صابری» جراح مغز و اعصاب و خواننده موفق این روز‌های موسیقی ایران

توانایی در تلفیق معنادار موسیقی سنتی و پاپ، انقلابی بزرگ در عرصه موسیقی کشور است | « دکتر مسعود » بزودی در دسترس مخاطبان قرار می گیرد

۱۳:۰۴  -  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
گفتگو دیباچه با «عباس غزالی» به بهانه ساخت فیلم جدید کوتاهش

"لبخند ماسک" نگاهی به قربانیان معضلات اجتماعی دارد | پلتفرم‌ها در ایران به لطف کرونا خیلی زود رونق گرفتند!

۱۰:۰۳  -  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
وقتی ایلیا منفرد دیگر به اوج خود برنگشت

آهنگ مشهور «گل ارکیده» چگونه ساخته شد؟

۱۸:۰۷  -  ۲۴ شهريور ۱۴۰۰
حامد تأملی طراح و تولیدکننده اسباب‌بازی در گفتگو با پایگاه خبری دیباچه بیان کرد:

شورای نظارت بر اسباب‌بازی باید به عنوان یک نهاد کاملا مستقل عمل کند | بازی و اسباب بازی مختص رده بندی سنی کودک و نوجوان نیست!

۱۵:۲۶  -  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰
انتقاد‌های تند فیلمساز و منتقد جوان سینما در خصوص کیفیت آثار کمدی حال حاضر

بهارلو: فیلمِ وحشت می‌سازند، به جای ترساندن، مخاطب را به خنده می‌اندازد | آثاری نظیر «مردم معمولی»، «دراکولا» اثر فرهنگی نیستند!

۱۶:۴۳  -  ۲۴ شهريور ۱۴۰۰
پربازدیدها
آخرین اخبار